Bizimle iletişime geçin

Haber

4 Çuval Mühürlü oy Pusulası Ele Geçirildi!

secim

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde polis ekiplerinin havaya ateş açmasıyla zorla durdurulan 27 BSU 52 plakalı araçta tam 4 çuval mühürlü oy pusulası ele geçirildi!

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde polis ekiplerinin havaya ateş açmasıyla zorla durdurulan 27 BSU 52 plakalı araçta tam 4 çuval mühürlü oy pusulası ele geçirildi!

Bugün öğlen saatlerinde polis ekiplerinin aldığı ihbar sonucu Mızar Mahallesinde yer alan Bilge İlkokulunda operasyon düzenlendi. Çok sayıda mühürlü oy pusulalarının gerçek pusulalarla yer değiştirileceği bilgisine ulaşan polis ekipleri başarılı bir operasyon düzenledi. secim-2018-1

27 BSU 52 plakalı aracı havaya ateş açarak durduran polis ekipleri, araç içerisinde yer alan 3 şahsı göz altına aldı. Polis olay sonrasında güvenlik önlemlerini arttırarak çevrede geniş çaplı kontrollerine devam ediyor.

secim-2018-2

Olayla ilgili birçok siyasi liderden tepkiler anında geldi ve olayın çok sıkı takipçisi olduğunu belirttiler. Vatandaşların da her türlü oy hırsızlığına karşı çok dikkatli olmaları konusunda uyardılar.

meral-aksener-tweet

Seçim sonuçlarının açıklanmasına bir kaç saat kala sosyal medyadan da olaylarla ilgili tepkiler çığ gibi büyüyor. Oyların ve ülkenin geleceğinin çalınmasına karşı tepkilerini çok sert şekilde dile getiren vatandaşlar #Seçim2018 #OyVerirkenUnutma #SayımdaSandığa  #UrfadaOyCalınıyor   gibi çeşitli konu başlıklarıyla seslerini duyurmaya çalışıyor.

secim-2018-3

 

Reklamlar
4 Yorumlar

4 Comments

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber

Ali Sürmeli’den Üzücü Haber!

Usta oyuncudan son dakika üzücü haber geldi.

Oyuncu Ali Sürmeli’den üzücü haber geldi. Elazığ’lı Usta oyuncu Ali Sürmeli tedavi altına alındı.

Kurtlar Vadisi Pusu, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi fenomen dizilerde isminden söz ettiren usta oyuncu Ali Sürmeli beyin kanaması geçirdi. Acil olarak ameliyata alınan Sürmeli’nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Okumaya Devam Et

Haber

Netflix Türkiye’de Tekrar 30 Gün Ücretsiz!

Uzun zamandır Netflix 30 günlük ücretsiz deneme süresini Türkiye’de uygulamadan kaldırmıştı. Sonunda beklenen haber geldi!

Netflix daha önce almış olduğu karar ile Türkiye’de 30 günlük deneme süresini kaldırmıştı. Yeni abone olanlar maalesef ilk günden itibaren ücret ödemek zorunda kalıyordu.

Netflix bugünden itibaren tekrar Türkiye’de 30 günlük deneme süresini aktif hale getirdi. Yeni abonelerin faydalanabileceği deneme süresi için daha önce kayıt olduğunuz maili tekrar kullanabilirsiniz.

Mevcut aboneler ise maalesef 30 günlük deneme süresinden faydalanamıyor. İzlemediğiniz diziler var ise, takip etmek için uygun koşulları uzun zamandır bekliyorsanız bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Keyifli seyirler dileriz.

Okumaya Devam Et

Haber

Açıköğretim Yaz Okulu Sınavlarının Nasıl Yapılacağı Belli Oldu!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

acikogretim-yaz-okulu-sinavlari

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim ,İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2019-2020 Dönemi Yaz Okulu sınavlarının hangi şartlar altında yapılacağına dair duyurusunu yayınladı.

AÖF Yaz Okulu sınavlarının daha önce yapılan duyuruda 5 Eylül 2020 de yapılacağı belirtilmişti. Ancak sınavın yüz yüze mi ya da online mi gerçekleşeceğine dair herhangi bir karar verilmemişti. AÖF öğrencileri yaz okulu başvurularını yaptıktan sonra sınavın hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair yapılacak açıklamayı beklemekteydi.

Beklenen Açıklama Geldi!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Almış oldukları her kararda öğrencilerinin yanında olduğunu belirten Erdal, şu açıklamalarını şu şekilde devam ettirdi.

“Bu doğrultuda yürüttüğümüz yoğun çalışmalar sonucunda, yaz okulu sınavlarının online yapılması kararını aldık. Hepinize sağlıklı günler ve başarılar diliyorum.”

Bu açıklama ile binlerce öğrencinin gireceği AÖF yaz okulu sınavları online olarak 5 – 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Okumaya Devam Et

İlgi Odağı İçerikler