Bizimle iletişime geçin

Haber

Aöf Sınav Giriş Yeri Öğrenme! 2019 Bahar Yarıyılı

Aöf bahar yarı yılı ara sınav giriş yerleri açıklandı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi ara sınavı giriş yerleri belge sorgulama, indirme ve yazdırma.

aof-sinav-giris-yerleri-2019

Aöf sınav giriş belgesi, aöf sınav giriş yeri belgesi öğrenme, aöf sınav giriş belgesi indirme , aöf bahar yarılyılı sınav giriş yerleri açıklandı. İşte aöf sınav giriş yerleri.

2019 bahar yarıyılı aöf sınav giriş yerleri açıklandı. Yükseköğrenimlerini uzaktan sürdüren tüm örencilerin merakla beklediği sınav giriş yerleri ve belgeleri açıklandı. Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin sınava girmelerinde şart koşulan sınav giriş belgelerinin ayrıntıları şöyle…

Aöf Sınav Giriş Yeri Sorgulama

13 nisan – 14 nisan 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan bahar yarıyılı ara sınavı giriş belgelerine ulaşmak için https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresini açın ve ekranda yer alan öğrenci girişi butonuna tıklayınız. Açılacak olan sayfada e-posta adresiniz veya tc kimlik numaranız ve daha önceden belirlemiş olduğunuz parolanız ile portala giriş yapınız.

Aöf Sınav Giriş Yeri Sorgulama Ekranı için Tıklayın

Portala giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan sınav işlemleri butonu üzerine geldiğinizde açılacak olan Sınav Giriş Belgesi butonuna tıklayınız. Sonrasında açılan sayfada sınav giriş belgesini görüntüle butonuna tıkladığınızda yeni bir pencere içerisinde sınav giriş belgeniz görüntülenecektir.

Sınav Giriş Belgesi İndirme ve Yazdırma

Sınav giriş belgesini görüntülediğinizde sayfanızın içerisinde yer alan yazdır butonuna tıklayıp tamam dediğiniz anda belgenizin çıktısını alabilirsiniz. Yazdır butonunu göremediyseniz ctrl+P tuşlarına basarak da hızlıca yazdırma ekranına ulaşabilirsiniz. Diyelim ki belgenizi daha sonra yazdırmak istiyorsunuz. Sayfa üzerinde yer alan indir veya kaydet butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Reklamlar
Tıkla Yorum Gönder

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber

Ali Sürmeli’den Üzücü Haber!

Usta oyuncudan son dakika üzücü haber geldi.

Oyuncu Ali Sürmeli’den üzücü haber geldi. Elazığ’lı Usta oyuncu Ali Sürmeli tedavi altına alındı.

Kurtlar Vadisi Pusu, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi fenomen dizilerde isminden söz ettiren usta oyuncu Ali Sürmeli beyin kanaması geçirdi. Acil olarak ameliyata alınan Sürmeli’nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Okumaya Devam Et

Haber

Netflix Türkiye’de Tekrar 30 Gün Ücretsiz!

Uzun zamandır Netflix 30 günlük ücretsiz deneme süresini Türkiye’de uygulamadan kaldırmıştı. Sonunda beklenen haber geldi!

Netflix daha önce almış olduğu karar ile Türkiye’de 30 günlük deneme süresini kaldırmıştı. Yeni abone olanlar maalesef ilk günden itibaren ücret ödemek zorunda kalıyordu.

Netflix bugünden itibaren tekrar Türkiye’de 30 günlük deneme süresini aktif hale getirdi. Yeni abonelerin faydalanabileceği deneme süresi için daha önce kayıt olduğunuz maili tekrar kullanabilirsiniz.

Mevcut aboneler ise maalesef 30 günlük deneme süresinden faydalanamıyor. İzlemediğiniz diziler var ise, takip etmek için uygun koşulları uzun zamandır bekliyorsanız bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Keyifli seyirler dileriz.

Okumaya Devam Et

Haber

Açıköğretim Yaz Okulu Sınavlarının Nasıl Yapılacağı Belli Oldu!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

acikogretim-yaz-okulu-sinavlari

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim ,İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2019-2020 Dönemi Yaz Okulu sınavlarının hangi şartlar altında yapılacağına dair duyurusunu yayınladı.

AÖF Yaz Okulu sınavlarının daha önce yapılan duyuruda 5 Eylül 2020 de yapılacağı belirtilmişti. Ancak sınavın yüz yüze mi ya da online mi gerçekleşeceğine dair herhangi bir karar verilmemişti. AÖF öğrencileri yaz okulu başvurularını yaptıktan sonra sınavın hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair yapılacak açıklamayı beklemekteydi.

Beklenen Açıklama Geldi!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Almış oldukları her kararda öğrencilerinin yanında olduğunu belirten Erdal, şu açıklamalarını şu şekilde devam ettirdi.

“Bu doğrultuda yürüttüğümüz yoğun çalışmalar sonucunda, yaz okulu sınavlarının online yapılması kararını aldık. Hepinize sağlıklı günler ve başarılar diliyorum.”

Bu açıklama ile binlerce öğrencinin gireceği AÖF yaz okulu sınavları online olarak 5 – 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Okumaya Devam Et

İlgi Odağı İçerikler