Aöf Sınav Giriş Yeri Öğrenme! 2019 Bahar Yarıyılı

Aöf bahar yarı yılı ara sınav giriş yerleri açıklandı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi ara sınavı giriş yerleri belge sorgulama, indirme ve yazdırma.


aof-sinav-giris-yerleri-2019

Aöf sınav giriş belgesi, aöf sınav giriş yeri belgesi öğrenme, aöf sınav giriş belgesi indirme , aöf bahar yarılyılı sınav giriş yerleri açıklandı. İşte aöf sınav giriş yerleri.

2019 bahar yarıyılı aöf sınav giriş yerleri açıklandı. Yükseköğrenimlerini uzaktan sürdüren tüm örencilerin merakla beklediği sınav giriş yerleri ve belgeleri açıklandı. Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin sınava girmelerinde şart koşulan sınav giriş belgelerinin ayrıntıları şöyle…

Aöf Sınav Giriş Yeri Sorgulama

13 nisan – 14 nisan 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan bahar yarıyılı ara sınavı giriş belgelerine ulaşmak için https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresini açın ve ekranda yer alan öğrenci girişi butonuna tıklayınız. Açılacak olan sayfada e-posta adresiniz veya tc kimlik numaranız ve daha önceden belirlemiş olduğunuz parolanız ile portala giriş yapınız.

Aöf Sınav Giriş Yeri Sorgulama Ekranı için Tıklayın

Portala giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan sınav işlemleri butonu üzerine geldiğinizde açılacak olan Sınav Giriş Belgesi butonuna tıklayınız. Sonrasında açılan sayfada sınav giriş belgesini görüntüle butonuna tıkladığınızda yeni bir pencere içerisinde sınav giriş belgeniz görüntülenecektir.

Sınav Giriş Belgesi İndirme ve Yazdırma

Sınav giriş belgesini görüntülediğinizde sayfanızın içerisinde yer alan yazdır butonuna tıklayıp tamam dediğiniz anda belgenizin çıktısını alabilirsiniz. Yazdır butonunu göremediyseniz ctrl+P tuşlarına basarak da hızlıca yazdırma ekranına ulaşabilirsiniz. Diyelim ki belgenizi daha sonra yazdırmak istiyorsunuz. Sayfa üzerinde yer alan indir veya kaydet butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Aöf Sınav Giriş Yeri Öğrenme! 2019 Bahar Yarıyılı

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap
Secured By miniOrange