Bizimle iletişime geçin

Haber

Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

apple-muzk-abonelik-nasil-iptal-edilir

Appple Music aboneliğinin nasıl iptal edildiğini merak ediyorsanız okumaya devam edin…

Apple Music’e kaydolmak 30 Haziran’da piyasaya çıkan iTunes’un en yeni sürümünde, sadece birkaç dakika içinde bir abonelik eklemek kolaydır. Kaydolduğunuzda, bir sonraki faturalandırma döngüsü başlamadan önce aboneliğinizi iptal etmeyi seçmediğiniz takdirde aboneliğiniz her ay otomatik olarak yenilenir.

Masaüstünde iTunes’da Aboneliklerin İptal Edilmesi

ITunes’u bir masaüstü bilgisayarda kullanıyorsanız, Apple Müziğinizi veya kendiniz yenilenen başka bir aboneliğinizi iptal etmek için öncelikle iTunes penceresinin üst kısmındaki hesabınızı tıklayın, ardından “Hesap Bilgisi” ni tıklayın. Hesap Bilgilerinize erişmek için Apple Kimliği şifrenizi girmeniz gerekecektir. Hesap bilgileri sayfasında olduğunuzda, Ayarlar sayfasına gidin ve Aboneliklerin yanındaki “Yönet” i tıklayın. Artık abone olduğunuz veya abone olduğunuz çeşitli aboneliklerinizi görüyorsunuz.

Apple Music üyeliğinin yanındaki “Düzenle” yi tıklayın. Herhangi bir yenileme seçeneği varsa bunları gözden geçirebilir ve değişiklikler yapabilirsiniz. Örneğin, ayda 14.99 dolarlık bir Aile planına geçebiliriz. Bununla birlikte Apple Music aboneliğinizi iptal etmek için Otomatik Yenilemenin yanındaki “Kapalı” seçeneğini tıklayın. Hazır olduğunuzda “Bitti” yi tıklayın; ücretsiz Apple Music denemeniz bittiğinde aboneliğiniz iptal edilecek ve faturalandırılmayacaktır.

Bir iOS Aygıtında Aboneliğin İptal Edilmesi

IPad veya iPhone gibi herhangi bir iOS cihazında Ayarları açın ve “iTunes & App Store” a dokunun, ardından Apple kimliğinize dokunun. Daha sonra ortaya çıkan açılır pencerede “View Apple ID” düğmesine dokunun ve ardından hesap bilgilerinize erişmek için şifrenizi girin. Abonelikler başlığı altında “Yönet” i tıklayın.

Artık tüm aboneliklerinizi ve bunların mevcut durumunu göreceksiniz, daha sonra iptal etmek istediğiniz aboneliğe dokunun. Yine, tıpkı iTunes’da olduğu gibi abonelik bilgilerinizi göreceksiniz ve yenileme seçeneklerinizi değiştirebileceksiniz. Aboneliğinizi iptal etmek için “Otomatik Yenileme” nin yanında “Kapalı” düğmesine dokunmak isteyeceksiniz. İşlemi tamamladığınızda, çıkmak için “Bitti” ye hafifçe dokunun; ücretsiz deneme sona erdikten sonra Apple Music’e (veya iptal ettiğiniz aboneliğe) fatura kesilmez.

Reklamlar
Tıkla Yorum Gönder

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Akismet tarafından spamlara karşı korunmaktadır. Yorumlarınızın nasıl işlendiğini öğrenin.

Haber

Netflix Türkiye’de Tekrar 30 Gün Ücretsiz!

Uzun zamandır Netflix 30 günlük ücretsiz deneme süresini Türkiye’de uygulamadan kaldırmıştı. Sonunda beklenen haber geldi!

Netflix daha önce almış olduğu karar ile Türkiye’de 30 günlük deneme süresini kaldırmıştı. Yeni abone olanlar maalesef ilk günden itibaren ücret ödemek zorunda kalıyordu.

Netflix bugünden itibaren tekrar Türkiye’de 30 günlük deneme süresini aktif hale getirdi. Yeni abonelerin faydalanabileceği deneme süresi için daha önce kayıt olduğunuz maili tekrar kullanabilirsiniz.

Mevcut aboneler ise maalesef 30 günlük deneme süresinden faydalanamıyor. İzlemediğiniz diziler var ise, takip etmek için uygun koşulları uzun zamandır bekliyorsanız bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Keyifli seyirler dileriz.

Okumaya Devam Et

Haber

Açıköğretim Yaz Okulu Sınavlarının Nasıl Yapılacağı Belli Oldu!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

acikogretim-yaz-okulu-sinavlari

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim ,İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2019-2020 Dönemi Yaz Okulu sınavlarının hangi şartlar altında yapılacağına dair duyurusunu yayınladı.

AÖF Yaz Okulu sınavlarının daha önce yapılan duyuruda 5 Eylül 2020 de yapılacağı belirtilmişti. Ancak sınavın yüz yüze mi ya da online mi gerçekleşeceğine dair herhangi bir karar verilmemişti. AÖF öğrencileri yaz okulu başvurularını yaptıktan sonra sınavın hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair yapılacak açıklamayı beklemekteydi.

Beklenen Açıklama Geldi!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Almış oldukları her kararda öğrencilerinin yanında olduğunu belirten Erdal, şu açıklamalarını şu şekilde devam ettirdi.

“Bu doğrultuda yürüttüğümüz yoğun çalışmalar sonucunda, yaz okulu sınavlarının online yapılması kararını aldık. Hepinize sağlıklı günler ve başarılar diliyorum.”

Bu açıklama ile binlerce öğrencinin gireceği AÖF yaz okulu sınavları online olarak 5 – 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Okumaya Devam Et

Haber

Vodafone Hediye Çarkı Ekstra İnternet Kazanma İpucu

Hediye çarkından çıkan internet veya hediyelerin haricinde ekstra internet kazanabilme ipucunu paylaşıyoruz.

vodafone-hediye-carki-ekstra-internet

Hediye internet paketi kazanma ipucu. Vodafone aboneleri her hafta pazartesi gününden itibaren hediye çarkı çevirme hakkı kazanıyor. Hediye çarkından çıkan internet veya hediyelerin haricinde ekstra internet kazanabilme ipucunu paylaşıyoruz.

Hediye Çarkı İnternet Paketleri

Vodafone aboneleri her hafta Hediye Çarkından çeşitli miktarlarda hediye internet veya indirim kuponları kazanmaktadır. İnternet paketi yetmeyenlerin imdadına yetişen hediye internet paketleri en çok talep edilenler arasında yer alıyor. Paylaşacağımız ipucu ile verilen hediyelerin haricinde ekstra internet kazanabilme şansına sahip olabilirsiniz.

Ekstra İnternet İpucu

Bilindiği üzere Vodafone hediye çarkı her hafta pazartesi gününden itibaren yeniden çevrilebiliyor. Hediyesini almak isteyen kullanıcılar çarkı çevirdiklerinde bazen sunucunun aşırı yoğunluğundan hata alabiliyor ve çarkı çeviremiyor. Bu yoğunluğu yakalayıp sunucunun hata verdiği zamanlarda çevirdiğimizde Vodafone birkaç dakika içerisinde çarkı çeviremediğimiz için günlük ekstra hediye internet paketi tanımlıyor.

Ekstra hediye internet paketi şansını yakalayabilmek için sunucunun yoğun olduğu zamana denk gelmek lazım. Sunucu ise genellikle kullanıcıların pazartesi gününün ilk saat veya dakikalarından yani gece 00:00 dan sonraki dakikalarda veya pazartesi sabahında yoğunlaşabiliyor. Bu yoğunluğa denk geldiğinizde tavsiyemiz çarkı tekrar çevirmeyin ve birkaç dakika bekleyin. Vodafone çarkı çeviremediğiniz için size ekstra günlük internet paketi tanımlayacaktır. Sonrasına ise istediğiniz zaman tekrar çarkı çevirip hediyenizi alabilirsiniz.

Şansınız bol olsun. 🙂

Okumaya Devam Et

İlgi Odağı İçerikler