Bizimle iletişime geçin

Haber

Bim ile Ucuz Apple!

bim-iphone-indirim-kampanya

BİM tekrar orijinal Apple ürünlerini ucuz satacağını yeni kataloğunda açıkladı.

BİM mağazalarında uygun fiyatlar üzerinden satılan orjinal ürünlerden dolayı stok sıkıntısı ve kuyrukların yeniden yaşanması kaçınılmaz olacak.

Kısa bir süre önce de BİM mağazalarında orijinal iPhone 7 , Ps4 ve şarj aletleri gibi çeşitli ürünler satışa çıkmıştı. Şimdi ise tekrar iPhone üzerine aksesuar satışının yapılacağı yayınlanan katalog ile öğrenildi. 10 Kasım 2017 Cuma günü iPhone aksesuarlarını BİM mağazalarından uygun fiyatlarla temin etmek mümkün olacak.

BİM mağazalarının satacağı Apple ürünleri hatırlayacağınız gibi daha önceden çeşitli problemlerin çıkmasına sebep olmuştu. Meydana gelen uzun kuyruklar ve stok sıkıntısı nedeniyle yoğun bir karmaşa ile sonuçlanmıştı. BİM aktüel ürünlerde 10 Kasım Cuma gününden itibaren 1 metre ve 2 metrelik Lightning şarj kabloları ve EardPods kulaklıklar çok uygun fiyatlarla raflardaki yerini alacak.

Ucuz Lightning Şarj Kablosu ve EardPods Kulaklık

10 Kasım 2017 cuma günü indirimli olarak satışa sunulacak ürünlerin fiyatları ise şöyle olacak.

1 Metrelik kablo 39,90 TL 2 Metrelik kablo 49,90 TL ile satışa çıkıyor. Apple EardPods kulaklıklar ise 49,90 TL ile satışa çıkacak.

1 Metrelik kablo 39,90 TL

2 Metrelik kablo 49,90 TL ile satışa çıkıyor.

Apple EardPods kulaklıklar ise 49,90 TL ile satışa çıkacak.

Reklamlar
Tıkla Yorum Gönder

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber

Ali Sürmeli’den Üzücü Haber!

Usta oyuncudan son dakika üzücü haber geldi.

Oyuncu Ali Sürmeli’den üzücü haber geldi. Elazığ’lı Usta oyuncu Ali Sürmeli tedavi altına alındı.

Kurtlar Vadisi Pusu, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi fenomen dizilerde isminden söz ettiren usta oyuncu Ali Sürmeli beyin kanaması geçirdi. Acil olarak ameliyata alınan Sürmeli’nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Okumaya Devam Et

Haber

Netflix Türkiye’de Tekrar 30 Gün Ücretsiz!

Uzun zamandır Netflix 30 günlük ücretsiz deneme süresini Türkiye’de uygulamadan kaldırmıştı. Sonunda beklenen haber geldi!

Netflix daha önce almış olduğu karar ile Türkiye’de 30 günlük deneme süresini kaldırmıştı. Yeni abone olanlar maalesef ilk günden itibaren ücret ödemek zorunda kalıyordu.

Netflix bugünden itibaren tekrar Türkiye’de 30 günlük deneme süresini aktif hale getirdi. Yeni abonelerin faydalanabileceği deneme süresi için daha önce kayıt olduğunuz maili tekrar kullanabilirsiniz.

Mevcut aboneler ise maalesef 30 günlük deneme süresinden faydalanamıyor. İzlemediğiniz diziler var ise, takip etmek için uygun koşulları uzun zamandır bekliyorsanız bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Keyifli seyirler dileriz.

Okumaya Devam Et

Haber

Açıköğretim Yaz Okulu Sınavlarının Nasıl Yapılacağı Belli Oldu!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

acikogretim-yaz-okulu-sinavlari

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim ,İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2019-2020 Dönemi Yaz Okulu sınavlarının hangi şartlar altında yapılacağına dair duyurusunu yayınladı.

AÖF Yaz Okulu sınavlarının daha önce yapılan duyuruda 5 Eylül 2020 de yapılacağı belirtilmişti. Ancak sınavın yüz yüze mi ya da online mi gerçekleşeceğine dair herhangi bir karar verilmemişti. AÖF öğrencileri yaz okulu başvurularını yaptıktan sonra sınavın hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair yapılacak açıklamayı beklemekteydi.

Beklenen Açıklama Geldi!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Almış oldukları her kararda öğrencilerinin yanında olduğunu belirten Erdal, şu açıklamalarını şu şekilde devam ettirdi.

“Bu doğrultuda yürüttüğümüz yoğun çalışmalar sonucunda, yaz okulu sınavlarının online yapılması kararını aldık. Hepinize sağlıklı günler ve başarılar diliyorum.”

Bu açıklama ile binlerce öğrencinin gireceği AÖF yaz okulu sınavları online olarak 5 – 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Okumaya Devam Et

İlgi Odağı İçerikler