BİM’den Müthiş Apple İndirimi!


BİM artık sadece uygun fiyatlı ürünler satmasıyla değil, üst segment ürünleri de piyasa fiyatının çok altında satmasıyla ün salmaya da devam ediyor.

BİM marketleri, daha önce oyun platformalarından Xbox, Playstation 4, ve akıllı telefonlardan ise  iPhone 7 gibi birçok üst segment teknolojik cihazları satışa sunarak herkesi şaşırtsa da, oldukça da mutlu etmişti. Üstelik sunmuş olduğu uygun fiyatları sayesinde de birçok müşterisinin ilk tercihi olmayı da başardı. Tabi az sayıda müşteri bu cihazlardan faydalanabildi, çünkü satılan ürünler maalesef stoklarla sınırlı.

Üst segment cihazların yanı sıra birçok lisanslı ürün satışını gerçekleştirerek de müşterilerini mutlu eden BİM marketleri, bu defa da iPhone kullanıcılarını mutlu etmeyi planlıyor. BİM Marketleri, 11 Ağustos 2017 Cuma günü, iPhone şarj kablosu (1m, 2m) ve Earpods kulaklıklarını satacak.

bim-iphone-sarj-kulaklik-kampanya

 

Satılacak olan şarj kablolarının 1m ve 2m farklı opsiyonları bulunacak. Satılacak olan şarj kabloları ve kulaklık, piyasa fiyatlarının bir hayli altında satışa sunulacak. Normal piyasa fiyatı 129 TL olan 1 metre şarj kablosu cuma günü 39.90 TL’ye, normal piyasa fiyatı 169 TL olan 2 metre şarj kablosu ise cuma günü 49.90 TL’ye satılacak. Ayrıca; normal piyasa fiyatı 129 TL olan Earpods ise cuma günü 55 TL’ye satılacak.

Siz de bir iPhone kullanıcısı iseniz ve bu tür kampanyaları kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerek. Çünkü satışlar stoklarla sınırlı.

Yorumlar 2

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. BIM ve A101 rekabeti, teknoloji ürünlerinde de son kullanıcıya çok büyük avantajlar sağlayacak. Geçenlerde aldığım 20 TL’lik power bank, büyük mağazadakilerle yarışır derecede yüksek performans veriyor.

  2. Kesin çakmadırlar bimden daha önce çok elktronik aldım hep bozuk yada kalitesiz alınmaz.

BİM’den Müthiş Apple İndirimi!

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap

Send this to a friend