Bizimle iletişime geçin

Haber

BİM’den Müthiş Apple İndirimi!

bim-iphone-indirim-kampanya

BİM artık sadece uygun fiyatlı ürünler satmasıyla değil, üst segment ürünleri de piyasa fiyatının çok altında satmasıyla ün salmaya da devam ediyor.

BİM marketleri, daha önce oyun platformalarından Xbox, Playstation 4, ve akıllı telefonlardan ise  iPhone 7 gibi birçok üst segment teknolojik cihazları satışa sunarak herkesi şaşırtsa da, oldukça da mutlu etmişti. Üstelik sunmuş olduğu uygun fiyatları sayesinde de birçok müşterisinin ilk tercihi olmayı da başardı. Tabi az sayıda müşteri bu cihazlardan faydalanabildi, çünkü satılan ürünler maalesef stoklarla sınırlı.

Üst segment cihazların yanı sıra birçok lisanslı ürün satışını gerçekleştirerek de müşterilerini mutlu eden BİM marketleri, bu defa da iPhone kullanıcılarını mutlu etmeyi planlıyor. BİM Marketleri, 11 Ağustos 2017 Cuma günü, iPhone şarj kablosu (1m, 2m) ve Earpods kulaklıklarını satacak.

bim-iphone-sarj-kulaklik-kampanya

 

Satılacak olan şarj kablolarının 1m ve 2m farklı opsiyonları bulunacak. Satılacak olan şarj kabloları ve kulaklık, piyasa fiyatlarının bir hayli altında satışa sunulacak. Normal piyasa fiyatı 129 TL olan 1 metre şarj kablosu cuma günü 39.90 TL’ye, normal piyasa fiyatı 169 TL olan 2 metre şarj kablosu ise cuma günü 49.90 TL’ye satılacak. Ayrıca; normal piyasa fiyatı 129 TL olan Earpods ise cuma günü 55 TL’ye satılacak.

Siz de bir iPhone kullanıcısı iseniz ve bu tür kampanyaları kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerek. Çünkü satışlar stoklarla sınırlı.

Reklamlar
2 Yorumlar

2 Comments

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber

Ali Sürmeli’den Üzücü Haber!

Usta oyuncudan son dakika üzücü haber geldi.

Oyuncu Ali Sürmeli’den üzücü haber geldi. Elazığ’lı Usta oyuncu Ali Sürmeli tedavi altına alındı.

Kurtlar Vadisi Pusu, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi fenomen dizilerde isminden söz ettiren usta oyuncu Ali Sürmeli beyin kanaması geçirdi. Acil olarak ameliyata alınan Sürmeli’nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Okumaya Devam Et

Haber

Netflix Türkiye’de Tekrar 30 Gün Ücretsiz!

Uzun zamandır Netflix 30 günlük ücretsiz deneme süresini Türkiye’de uygulamadan kaldırmıştı. Sonunda beklenen haber geldi!

Netflix daha önce almış olduğu karar ile Türkiye’de 30 günlük deneme süresini kaldırmıştı. Yeni abone olanlar maalesef ilk günden itibaren ücret ödemek zorunda kalıyordu.

Netflix bugünden itibaren tekrar Türkiye’de 30 günlük deneme süresini aktif hale getirdi. Yeni abonelerin faydalanabileceği deneme süresi için daha önce kayıt olduğunuz maili tekrar kullanabilirsiniz.

Mevcut aboneler ise maalesef 30 günlük deneme süresinden faydalanamıyor. İzlemediğiniz diziler var ise, takip etmek için uygun koşulları uzun zamandır bekliyorsanız bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Keyifli seyirler dileriz.

Okumaya Devam Et

Haber

Açıköğretim Yaz Okulu Sınavlarının Nasıl Yapılacağı Belli Oldu!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

acikogretim-yaz-okulu-sinavlari

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim ,İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2019-2020 Dönemi Yaz Okulu sınavlarının hangi şartlar altında yapılacağına dair duyurusunu yayınladı.

AÖF Yaz Okulu sınavlarının daha önce yapılan duyuruda 5 Eylül 2020 de yapılacağı belirtilmişti. Ancak sınavın yüz yüze mi ya da online mi gerçekleşeceğine dair herhangi bir karar verilmemişti. AÖF öğrencileri yaz okulu başvurularını yaptıktan sonra sınavın hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair yapılacak açıklamayı beklemekteydi.

Beklenen Açıklama Geldi!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Almış oldukları her kararda öğrencilerinin yanında olduğunu belirten Erdal, şu açıklamalarını şu şekilde devam ettirdi.

“Bu doğrultuda yürüttüğümüz yoğun çalışmalar sonucunda, yaz okulu sınavlarının online yapılması kararını aldık. Hepinize sağlıklı günler ve başarılar diliyorum.”

Bu açıklama ile binlerce öğrencinin gireceği AÖF yaz okulu sınavları online olarak 5 – 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Okumaya Devam Et

İlgi Odağı İçerikler