Bitcoin Nasıl Alınır?


Bitcoin’in nasıl satın alınacağını merak mı ediyor musunuz?

Bitcoin ve diğer kripto paralar artık dünya çapında kabul edilirken, giderek artan sayıda uygulamayı da gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor.

İyi Bir Sabit Para Cüzdanı Oluşturun

Belirli dijital cüzdanlar, onları harcamaya hazır olduğunuza veya başka bir para birimi karşılığında değiştirene kadar bitcoin saklamaya yarar.

En İyi Bitcoin Cüzdanları

coinbase-cuzdan-bitcoin

Coinbase cüzdanı, döviz seçenekleriyle doğrudan işlem yapılabildiğinden en popüler Bitcoin cüzdanlarından biri haline geliyor. Kaydolduğunuzda, sakladığınız bitcoin için belirli bir miktarda sigorta alırsınız.

mycelium-cuzdan-bitcoin

Mycelium, Trezor donanım cüzdanları, Tor gibi gelişmiş teknoloji ile uyumlu olduğu bilinen maksimum güvenlikli popüler bir mobil cüzdandır.

electrum-cuzdan-bitcoin

Electrum, öncelikli olarak masaüstü bilgisayarlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve güvenlik için kendi şifreleme anahtarınızı oluşturmanızı sağlar.

Alışveriş İçin Bitcoin Borsasını Doğru Seçin

Bir broker olmadan nasıl bitcoin alacağınızı öğrenmenin en kolay yolu bir değişim sitesi kullanmaktır. Borsaları kıyaslarken, bitcoin para alım ücreti ve sunulan ödeme yöntemlerine göz atmayı unutmayın. Coinbase, ilk bitcoin’inizi alacaksanız en iyi öneridir. Kullanımı çok basit, mükemmel bir arayüze sahip. Ayrıca masaüstü ve mobil cihazlara da uyumludur.

CEX, genel olarak alışveriş yapmak için biraz daha alışkın olanlar için daha da basittir. Size hemen döviz kurları ve temel satın alma / satma seçeneklerine ulaştırır. Bununla birlikte, ödeme seçenekleri sınırlıdır.

Bitcoin exchange search, bitcoin.com’un kendi borsası araştırmasıdır.

Bitcoin satın alırken daha doğrudan bir rota almak isterseniz, LocalBitcoin veya BitQuick gibi bir gerçek kişiler arası hizmet kullanmayı tercih edebilirsiniz. Daha geniş bir ödeme seçenekleri sunarlar,

Ödeme Yönteminizi Seçin

Birkaç ödeme yöntemi, satıcıları aldatmak için kullanıldığından, dikkatli olmakta fayda vardır. Banka hesabı ve kredi kartı transferleri, çoğu site tarafından genellikle kabul edilir.

Bitcoin Satın Alıp Cüzdanınızda Saklayın

bitcoin-cuzdan

Küçük başlayın ve ilk ticaretinizi yapın. Bu, genellikle otomatik olarak oluşturulan bir hesap içine bitcoin saklamaktan geçer. Siz yine de kendinizi garanti altına almak için güvenlikli çevrimdışı bitcoin cüzdanı oluşturarak bitcoinlerinizi buraya aktarmalısınız.

 

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bitcoin Nasıl Alınır?

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap

Send this to a friend