Dell’in Kurumsal PC’leri Türkiye’de


Dell kurumsal bilgisayar portföyünde, hem dünyanın en ince ve hafif hem de en güvenli ve yönetilebilir bilgisayarları yer alıyor

Dell, kurumsal bilgisayar serisini Türkiye’de tanıttı. Türkiye’deki kurumsal müşterilerle buluşacak ürünlerin özellikleri şu şekilde sıralanıyor:

XPS 13 9365

 

360 derecelik bir menteşe, 15 saate kadar pil ömrü ve 2’si 1 arada özelliklere sahip cihazda UltraSharp QHD+ (5,7M piksel) InfinityEdge dokunmatik ekran yer alıyor.

Precision 5520

Dünyanın en ince ve hafif mobil iş istasyonu olan cihazın 14 inçlik kasasında 15.6 inçlik ekran yer alıyor, karbon fiber gövde ise sağlamlık sunma iddiasını ortaya koyuyor.

Precision 5720

Grammy ödüllü prodüktör ve Waves Audio Kreatif İnovasyon Direktörü Jack Joseph Puig ile birlikte tasarlanan Precision 5720 AIO, kanal başına 50W ses veren 10 hoparlöre sahip. Precision AIO, Intel Xeon işlemciler ve AMD Radeon Pro WX serisi grafik kartları ile daha fazla performans seçeneği sunuyor.

Latitude 5285

Şifreleme ve gelişmiş tehdit engelleme özelliklerini barındıran cihazda parmak izi okuyucu, akıllı kart gibi çok faktörlü kimlik doğrulama teknolojileri yer alıyor.

Latitude 5289

17 saate varan pil ömrü sunan cihazda yer alan 7. nesil Intel Core U işlemci, uzaktan onarılmaya olanak tanıyor.

Canvas 27

27-inç QHD akıllı çalışma alanı Dell Canvas, masaüstünde açılı veya düz olarak kullanılabiliyor. Böylece profesyonellerkullanışlı bir çizim ve çalışma alanı sunuluyor. Dokunma, dijital kalem ve totem kullanımı yoluyla Dell Canvas 27, çizim sürecini dijital iş akışının bir parçası haline dönüştürme iddiasıyla karşımıza çıkıyor.

Yorumlar 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dell’in Kurumsal PC’leri Türkiye’de

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap

Send this to a friend