Bizimle iletişime geçin

Haber

Doctor Strange ve Ali İhsan Varol

ali-ihsan-varol-oyuncak

Doctor Strange ve Ali İhsan Varol isimleri ne alaka diyeceksiniz yan yana. Bizim de aklımızın ucundan geçmezdi bu isimlerin birlikte anılacağı ama durumu değiştiren eğlenceli bir olay var. 🙂

Önce biraz Doctor Strange’den bahsedelim. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl kasım ayında ülkemizde vizyona giren bu film bir çizgi romandan uyarlama. Marvel alemine ait olan bu kahramanın film yönetmen koltuğunda bilindik isimlerden Scot Derricson oturuyor. Filmin baş rolünde ise daha tanıdık bir sima var, Benedict Cumberbatch. Hatırlayamadıysanız hemen Sherlock Holmes dizisi dediğimizde hemen aklınıza gelecektir.

Halen bu isimlerle, dizilerle, filmlerle veya oyuncularla Ali İhsan Varol’un ne alakası var diyeceksiniz. Çünkü biz Ali İhsan Varol’u Bloomberg HT de yayınlanan Kelime Oyunu programı ile tanıdık. Alanlar kişiler ve konular bambaşka. Hiçbir benzerlik yok diye düşünmeye devam edeceksiniz.

Şaşırtan Eğlenceli Benzerlik

Aslında var olan benzerlik gerçekten müthiş ve bir o kadar da eğlenceli. Filmde canlandırılan Doctor Strange pek de Ali İhsan Varol’a benzemiyor ama film karakterinin oyuncağı arasındaki benzerlik ilginç derecede şahane. Hatta öyle ki bu oyuncağın asıl karakterinin Ali İhsan Varol olduğunu da düşünebilirsiniz.

Bu komik benzerlik Ali İhsan Varol’un takipçileri tarafından da fark edilince birçok takipçisi tarafından oyuncağın fotoğrafı ona gönderildi. Bu benzerliği ve çok sayıda gelen resimleri Ali İhsan Varol da kendi twitter hesabından şöyle tatlı bir dille eleştirdi. 🙂

Twite gelen yanıtlardan birisi de tanıdık isimlerden Mirgün Cabas’a ait. O da bu eğlenceye tatlı bir dille dahil olmuş. 🙂

Bu güzel ve komik benzerliği takipçilerinden gelen resimlerin karşılığında tatlı bi dille eğlenceye dahil olan ve efendiliğini hiç bir zaman bozmayan Ali İhsan Varol’u bir kez daha tebrik ediyoruz.

 

Tıkla Yorum Gönder

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber

Ali Sürmeli’den Üzücü Haber!

Usta oyuncudan son dakika üzücü haber geldi.

Oyuncu Ali Sürmeli’den üzücü haber geldi. Elazığ’lı Usta oyuncu Ali Sürmeli tedavi altına alındı.

Kurtlar Vadisi Pusu, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi fenomen dizilerde isminden söz ettiren usta oyuncu Ali Sürmeli beyin kanaması geçirdi. Acil olarak ameliyata alınan Sürmeli’nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Okumaya Devam Et

Haber

Netflix Türkiye’de Tekrar 30 Gün Ücretsiz!

Uzun zamandır Netflix 30 günlük ücretsiz deneme süresini Türkiye’de uygulamadan kaldırmıştı. Sonunda beklenen haber geldi!

Netflix daha önce almış olduğu karar ile Türkiye’de 30 günlük deneme süresini kaldırmıştı. Yeni abone olanlar maalesef ilk günden itibaren ücret ödemek zorunda kalıyordu.

Netflix bugünden itibaren tekrar Türkiye’de 30 günlük deneme süresini aktif hale getirdi. Yeni abonelerin faydalanabileceği deneme süresi için daha önce kayıt olduğunuz maili tekrar kullanabilirsiniz.

Mevcut aboneler ise maalesef 30 günlük deneme süresinden faydalanamıyor. İzlemediğiniz diziler var ise, takip etmek için uygun koşulları uzun zamandır bekliyorsanız bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Keyifli seyirler dileriz.

Okumaya Devam Et

Haber

Açıköğretim Yaz Okulu Sınavlarının Nasıl Yapılacağı Belli Oldu!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

acikogretim-yaz-okulu-sinavlari

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim ,İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2019-2020 Dönemi Yaz Okulu sınavlarının hangi şartlar altında yapılacağına dair duyurusunu yayınladı.

AÖF Yaz Okulu sınavlarının daha önce yapılan duyuruda 5 Eylül 2020 de yapılacağı belirtilmişti. Ancak sınavın yüz yüze mi ya da online mi gerçekleşeceğine dair herhangi bir karar verilmemişti. AÖF öğrencileri yaz okulu başvurularını yaptıktan sonra sınavın hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair yapılacak açıklamayı beklemekteydi.

Beklenen Açıklama Geldi!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Almış oldukları her kararda öğrencilerinin yanında olduğunu belirten Erdal, şu açıklamalarını şu şekilde devam ettirdi.

“Bu doğrultuda yürüttüğümüz yoğun çalışmalar sonucunda, yaz okulu sınavlarının online yapılması kararını aldık. Hepinize sağlıklı günler ve başarılar diliyorum.”

Bu açıklama ile binlerce öğrencinin gireceği AÖF yaz okulu sınavları online olarak 5 – 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Okumaya Devam Et

İlgi Odağı İçerikler