Bizimle iletişime geçin

Haber

Düşük Fiyatlı Windows Lisansı Güvenilir Mi?

Düşük fiyatlı windows lisansı almak güvenilir midir? Uygun fiyatlı windows lisansları orjinal midir?

uygun-fiyatli-windows-lisansi

Düşük fiyatlı windows lisansı almak güvenilir midir? Uygun fiyatlı windows lisansları orjinal midir? Merak ettiğiniz sorularınızın cevapları bu makalemizde.

Windows lisansları özellikle doların artması ile birlikte çok yüksek fiyatlara ulaşmış durumda.Örneğin Orjinal Windows 10 Pro lisansı şimdiki güncel fiyatı ile KDV Dahil 1899 ₺ ile kullanıcılara sunulmaktadır. Bu fiyat Microsoft Store üzerinde yer alan resmi fiyattır.

Google üzerinden Windows Lisans diye arama yaptırdığınızda bu resmi fiyatın yanında çok çeşitli fiyatlar ile de satıldığını göreceksiniz. Özellikle internet satış platformları (n11, hepsiburada, gittigidiyor vs.) üzerinden uygun fiyatlarla satılan windows lisansları gerçekten orjinal ya da güvenilir midir?

Bahsettiğimiz platformlar üzerinden digital windows lisans kodlarının nerdeyse 25 ₺ ye kadar çok düşük fiyatlara da satıldığını görebilirsiniz. Peki sizce mantıklı mı resmi olarak 1899₺ ye satılan bir ürünün kim olduğu belirli olmayan satıcı tarafından yok fiyatına satılabilmesi. Tabi ki de deği!

Hemen açıklayalım! Bu şekilde uygun fiyata satılan windows lisanları orjinal fakat sadece size özgün değil! Uygun fiyatlarla satılan windows lisansları sizden başka birçok kişiye de satılmaktadır. Peki diyeceksiniz windows fark etmiyor mu? Evet tabi ki de ediyor. Ve windows sizin windows lisans kodunuzun başkası tarafından da kullanıldığını fark ettiği anda lisansınızı iptal ediyor.

Bu şekilde elde ettiğiniz windows lisansları ile herhangi bir sorun yaşadığınızda satıcı ile iletişim kurmaya çalıştığınız aşamada ise herhangi bir sonuç alamayabilirsiniz.

Tavsiyemiz kesinlikle resmi fiyatının çok çok altında satışa sunulan windows lisanslarından uzak durmanız. Digital lisans kodu yerine fiziksel paket halinde satılan lisans kodlarını da daha güvenli şekilde kullanabilirsiniz. Tabi ki burada da dikkat etmeniz gereken en önemli nokta paketin hiçbir şekilde açılmamış olması

Reklamlar
2 Yorumlar

2 Comments

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber

Ali Sürmeli’den Üzücü Haber!

Usta oyuncudan son dakika üzücü haber geldi.

Oyuncu Ali Sürmeli’den üzücü haber geldi. Elazığ’lı Usta oyuncu Ali Sürmeli tedavi altına alındı.

Kurtlar Vadisi Pusu, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi fenomen dizilerde isminden söz ettiren usta oyuncu Ali Sürmeli beyin kanaması geçirdi. Acil olarak ameliyata alınan Sürmeli’nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Okumaya Devam Et

Haber

Netflix Türkiye’de Tekrar 30 Gün Ücretsiz!

Uzun zamandır Netflix 30 günlük ücretsiz deneme süresini Türkiye’de uygulamadan kaldırmıştı. Sonunda beklenen haber geldi!

Netflix daha önce almış olduğu karar ile Türkiye’de 30 günlük deneme süresini kaldırmıştı. Yeni abone olanlar maalesef ilk günden itibaren ücret ödemek zorunda kalıyordu.

Netflix bugünden itibaren tekrar Türkiye’de 30 günlük deneme süresini aktif hale getirdi. Yeni abonelerin faydalanabileceği deneme süresi için daha önce kayıt olduğunuz maili tekrar kullanabilirsiniz.

Mevcut aboneler ise maalesef 30 günlük deneme süresinden faydalanamıyor. İzlemediğiniz diziler var ise, takip etmek için uygun koşulları uzun zamandır bekliyorsanız bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Keyifli seyirler dileriz.

Okumaya Devam Et

Haber

Açıköğretim Yaz Okulu Sınavlarının Nasıl Yapılacağı Belli Oldu!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

acikogretim-yaz-okulu-sinavlari

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim ,İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2019-2020 Dönemi Yaz Okulu sınavlarının hangi şartlar altında yapılacağına dair duyurusunu yayınladı.

AÖF Yaz Okulu sınavlarının daha önce yapılan duyuruda 5 Eylül 2020 de yapılacağı belirtilmişti. Ancak sınavın yüz yüze mi ya da online mi gerçekleşeceğine dair herhangi bir karar verilmemişti. AÖF öğrencileri yaz okulu başvurularını yaptıktan sonra sınavın hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair yapılacak açıklamayı beklemekteydi.

Beklenen Açıklama Geldi!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Almış oldukları her kararda öğrencilerinin yanında olduğunu belirten Erdal, şu açıklamalarını şu şekilde devam ettirdi.

“Bu doğrultuda yürüttüğümüz yoğun çalışmalar sonucunda, yaz okulu sınavlarının online yapılması kararını aldık. Hepinize sağlıklı günler ve başarılar diliyorum.”

Bu açıklama ile binlerce öğrencinin gireceği AÖF yaz okulu sınavları online olarak 5 – 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Okumaya Devam Et

İlgi Odağı İçerikler