En Çok Takipçiye Sahip 5 İnstagram Fenomeni


en-cok-takipciye-sahip-instagram-fenomeni

En çok takipçiye sahip olan Türk Fenomenler!

İnternetin hızla büyüdüğü bir zamanda yaşıyoruz. Her geçen gün yeni fikirler ve işlerle karşımıza çıkan büyük bir kitle var. Herkes özgün ve farklı içeriklerle ortaya bir şeyler koymaya çalışıyor. İşini başarıyla yapan ve kaliteli videolar ortaya çıkaran çok az fenomen hesap bulunmakta. Youtuberlık ve instagramerlık artık çağımızın yeni para kazanma ve fenomen olma yöntemleri arasında. Bakalım bu işi hakkıyla yapıp bir yerlere gelen fenomenler kimler?

1- Enes Batur

enes-batur-youtuber

5 milyona yakın takipçisi olan Enes batur, hızla büyüyün sosyal mecranın en çok izlenen ve tıklanan isimleri arasında. Komik videolar çeken ve kendine özgü içerikleriyle çocuklardan gençlere kadar herkesin gönlünde bir yere sahip bir youtuber. İnstagramda ise ayrıca 2 milyon takipçisi bulunmakta. Üstelik üstün başarısı ve kalitesiyle Altın kelebek ödülüne layık görüldü. Her gün kanalına yüklemiş olduğu videolar ile hem güldürmeyi hem de yeni bir şeyler öğretmeyi başarıyor. Youtuberlar arasında en çok sevilen ve tıklanan bir kişi. Genç yaşta başarıya ulaşmış bir genç fenomen.

2- Danla Biliç

danla-bilic-instagram

Bir anda sosyal medyanın ortasına kahkahaları ile oturdu. Büyükten küçüğe herkesin merakla videolarını beklediği, makyaj yapmayanların bile heyecanla makyaj videolarını izlediği bu kadın fenomen hızla fenomenler listesinin başına yükseldi bile. Videolarında insanları eleştirip bol dedikodu yaparak makyaj yapmanında ötesinde bir konsept tutturmuş kendine. Beyaz Show’a konuk olan ilk fenomen olarak da kendini ekranlarda göstermiştir.

3- Orkun Işıtmak

orkun-isitmak-instagram

2010’dan beri bu işin içerisinde olduğunu söyleyen Orkun Işıtmak, en güçlü ve takipçisi çok olan fenomenler arasında. Kanalına yüklediği içerikleri birbirinden farklı olan videolar ile her geçen gün başarısını ve kalitesini ikiye katlamaya devam ediyor. Sihirbazlık yaparak çektiği videolar ile başladığı bu serüveninde daha iyi yerlere gelen Işıktmak, eğlenceli ve birçok farklı içerikli videolarını çekmeye ve kanalına yüklemeye devam ediyor.

4- Reynmen

reynmen-instagram

Scorp’ta çektiği videolar ile başladığı sosyal medyada 1,6 milyon takipçiye ulaşan Reynmen, her geçen gün tanınmakta ve fenomenliğini korumaktadır. Çektiği kısa videolar ve yaptığı şarkılar ile 44 milyon tıklanmaya ulaşan fenomen, instagramda en çok aranan ve beğenilen hesaplar arasında.

5- Eylül Öztürk

eylul-ozturk-instagram

Vine videolarıyla adını memeli mestan olarak duyuran Eylül Öztürk, başarıya ulaşmış en güçlü kadın fenomen. 1,2 Milyon takipçiye ulaşmış ve takipçi listesi her geçen gün artmakta. Çektiği komik videolarla ve yazdığı şarkılarını seslendirerek her gün adını duyurmaya devam ediyor. Gündemdeki olayları trajikomik bir şekilde eleştiren ve herkesi kahkaha tufanına sürükleyen Öztürk, yıllardır bu işin içerisinde ve hala kalitesini korumakta.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Çok Takipçiye Sahip 5 İnstagram Fenomeni

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap