Go Pro Nasıl Drone Olarak Kullanılır?


Evet yanlış duymadınız bir Go Pro’yu Drone gibi kullanabilmek. Kulağa hoş geliyor dimi. İmkansız olmadığını göreceksiniz şimdi!

Nicolas Vuignier, bir kayakçı. Kayak yaparken de kendi harika videolarını oluşturmak için yola koyulmuş. Tabi ki bileceğiniz üzere kaliteli bir drone a sahip olmak epeyice maliyetli. Bu maliyeti düşürmek ve kayak yaparken aynı anda kendi çarpıcı videosunu çekmek için ilginç bir yola başvurmuş ve Go Pro’yu bir kuş gibi kullanmayı seçmiş.

Bu o kadar da kolay bir şey değil aslında. Hem kayak yapacaksın, çeşitli akrobatik hareketler içerisine gireceksin hem de aynı anda da Go Pro’yu bu eşsiz anları tepeden etkileyici açılarla görüntülemesi için fırlatacaksın!

Vuignier, yukarıda izlediğiniz müthiş videonun çekimleri için tam 10 gün boyunca uğraşmış ve günden 1 veya 2 kayda değer çekim elde edebilmiş. Müthiş bir azim ve ortaya çıkan çok kaliteli bir video!

İlginç yönetimi seçmesi onu elbetteki zorlamış fakat göründüğü gibi mükemmel bir sonuç ortaya çıkmış. Başarmak için vazgeçmemek ve yaptığınız işi tutkuyla yapmak gerek. Vuignier, tam olarak bunu başarmış…

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Go Pro Nasıl Drone Olarak Kullanılır?

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap
Secured By miniOrange