Bizimle iletişime geçin

Haber

Hangi Operatör En Çok İnterneti Veriyor?

en-cok-hediye-veren-operator-insternet

Hangi Operatör En Çok İnterneti Veriyor? İnternet paketi en çok olan operatör hangisi? İnternet kampanyası en çok olan operatör, hediye internet paketleri.

Bağlantı teknolojisinin 4.5G ye transferinden sonra her geçen gün gsm şirketlerinin bu alandaki savaşı kızışıyor. Peki hangi şirket abonelerine daha fazla hediye internet veriyor?

Özellikle Ramazan ayının gelmesiyle birlikte şirketler bunu fırsat bilerek hediye internet kampanyalarını artırarak daha fazla aboneye ulaşmayı hedefliyor.

Geçtiğimiz aydan Turkcell 4.5G’nin ikinci yılına özel olarak tüm abonelerinin internet paketini ikiye katlamıştı. Peki sadece internet hediye etmek abone artırımına katkı sağlıyor mu? Kullanıcılar sırf internet sebebiyle operatör değiştiriyor mu? Şimdilik bunun cevabını vermek her ne kadar zor da olsa aslında işe yaradığı söylenebilir.

En çok hediye internet veren operatör hangisi?

Gelin isterseniz bu ay içerisinde operatörlerin internet kampanyalarına bir göz atalım.

Turkcell

Turkcell’in çok çeşitli hediye internet kampanyası mevcut. Ancak biz bu ay Ramazan’a özel kampanyasından bahsetmek istiyoruz. Hediye internet kampanyasını bir adım öteye taşıyarak hem uygulamasının yaygınlaşmasını sağlamayı amaçlıyor hem de abone artırımını. BiP Messenger mesajlaşma uygulaması ile çeşitli sayılarda mesajlaşan abonelerine toplamda 18GB internet hediye ediyor. Evet yanlış duymadınız tamı tamına 18 GB! Peki bu hediye internet paketlerini nasıl kazanabilirsiniz. Ayrıntılar için linki inceleyebilirsiniz​. Ayrıca diğer güncel hediye internet paketlerini de yine şirketin kendi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom

Türk Telekom’un da çok çeşitli hediye internet kampanyası mevcut. Bunlardan bir tanesi de Selfy tarifesine özel hediye paketleri. Türk Telekom kullanan ve Selfy tarifesine geçen kullanıcılarına tam 3 ay boyunca iki kat internet hediye ediyor. Yani paketinizdeki internetin üzerine paket miktarı kadar hediye internete sahip oluyorsunuz. Hem de 3 ay ya da fatura dönemi boyunca. Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz? Ayrıntılar için linki incelemeniz yeterli olacaktır.  Ayrıca diğer güncel hediye internet paketlerini de yine şirketin kendi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Vodafone

 

Vodafone’da diğer operatörler gibi bir çok hediye internet kampanyası yapmakta. En son kampanyası ise Vodafone Karakartallılar kampanyası. Beşiktaş’ın sponsoru olan Vodafone 15. Şampiyonluğun ve 3. Yıldızın şerefine abonelerine Karakartal tarifesine geçmeleri karşılığında 3GB internet hediye ediyor. Kampanyadan yararlanabilmek için linki ayrıntılı incelemeniz yeterli olacaktır.  Ayrıca diğer güncel hediye internet paketlerini de yine şirketin kendi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Çok değil bundan bir yıl öncesine kadar operatör şirketleri tabiri caizse fahiş fiyatlarda damla ile internet sunuyorlardı. Peki ne oldu da bir anda internet kampanyaları bu kadar arttı ve uygun fiyatlı hale geldi. Değişen teknoloji ile sms sistemi neredeyse kullanılmaz hale geldi. Hatta operatörler tarafından hediye olarak verilen sms lerin çoğu kullanılmamakta. Uzun süredir kullanıcıların isteği ve şikayeti doğrultusunda abone kaybetmeme veya aksine abone artırımına yönelik operatörler internette musluğu açma yolunu seçtiler. Bizce geç dahi kalındı ve halen internet hizmetini pahalı olarak alıyoruz. Ne diyelim zamanla daha çok ve daha ucuza internet kullanabilme ümidiyle…

Reklamlar
Tıkla Yorum Gönder

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Akismet tarafından spamlara karşı korunmaktadır. Yorumlarınızın nasıl işlendiğini öğrenin.

Haber

Netflix Türkiye’de Tekrar 30 Gün Ücretsiz!

Uzun zamandır Netflix 30 günlük ücretsiz deneme süresini Türkiye’de uygulamadan kaldırmıştı. Sonunda beklenen haber geldi!

Netflix daha önce almış olduğu karar ile Türkiye’de 30 günlük deneme süresini kaldırmıştı. Yeni abone olanlar maalesef ilk günden itibaren ücret ödemek zorunda kalıyordu.

Netflix bugünden itibaren tekrar Türkiye’de 30 günlük deneme süresini aktif hale getirdi. Yeni abonelerin faydalanabileceği deneme süresi için daha önce kayıt olduğunuz maili tekrar kullanabilirsiniz.

Mevcut aboneler ise maalesef 30 günlük deneme süresinden faydalanamıyor. İzlemediğiniz diziler var ise, takip etmek için uygun koşulları uzun zamandır bekliyorsanız bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Keyifli seyirler dileriz.

Okumaya Devam Et

Haber

Açıköğretim Yaz Okulu Sınavlarının Nasıl Yapılacağı Belli Oldu!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

acikogretim-yaz-okulu-sinavlari

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim ,İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2019-2020 Dönemi Yaz Okulu sınavlarının hangi şartlar altında yapılacağına dair duyurusunu yayınladı.

AÖF Yaz Okulu sınavlarının daha önce yapılan duyuruda 5 Eylül 2020 de yapılacağı belirtilmişti. Ancak sınavın yüz yüze mi ya da online mi gerçekleşeceğine dair herhangi bir karar verilmemişti. AÖF öğrencileri yaz okulu başvurularını yaptıktan sonra sınavın hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair yapılacak açıklamayı beklemekteydi.

Beklenen Açıklama Geldi!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Almış oldukları her kararda öğrencilerinin yanında olduğunu belirten Erdal, şu açıklamalarını şu şekilde devam ettirdi.

“Bu doğrultuda yürüttüğümüz yoğun çalışmalar sonucunda, yaz okulu sınavlarının online yapılması kararını aldık. Hepinize sağlıklı günler ve başarılar diliyorum.”

Bu açıklama ile binlerce öğrencinin gireceği AÖF yaz okulu sınavları online olarak 5 – 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Okumaya Devam Et

Haber

Vodafone Hediye Çarkı Ekstra İnternet Kazanma İpucu

Hediye çarkından çıkan internet veya hediyelerin haricinde ekstra internet kazanabilme ipucunu paylaşıyoruz.

vodafone-hediye-carki-ekstra-internet

Hediye internet paketi kazanma ipucu. Vodafone aboneleri her hafta pazartesi gününden itibaren hediye çarkı çevirme hakkı kazanıyor. Hediye çarkından çıkan internet veya hediyelerin haricinde ekstra internet kazanabilme ipucunu paylaşıyoruz.

Hediye Çarkı İnternet Paketleri

Vodafone aboneleri her hafta Hediye Çarkından çeşitli miktarlarda hediye internet veya indirim kuponları kazanmaktadır. İnternet paketi yetmeyenlerin imdadına yetişen hediye internet paketleri en çok talep edilenler arasında yer alıyor. Paylaşacağımız ipucu ile verilen hediyelerin haricinde ekstra internet kazanabilme şansına sahip olabilirsiniz.

Ekstra İnternet İpucu

Bilindiği üzere Vodafone hediye çarkı her hafta pazartesi gününden itibaren yeniden çevrilebiliyor. Hediyesini almak isteyen kullanıcılar çarkı çevirdiklerinde bazen sunucunun aşırı yoğunluğundan hata alabiliyor ve çarkı çeviremiyor. Bu yoğunluğu yakalayıp sunucunun hata verdiği zamanlarda çevirdiğimizde Vodafone birkaç dakika içerisinde çarkı çeviremediğimiz için günlük ekstra hediye internet paketi tanımlıyor.

Ekstra hediye internet paketi şansını yakalayabilmek için sunucunun yoğun olduğu zamana denk gelmek lazım. Sunucu ise genellikle kullanıcıların pazartesi gününün ilk saat veya dakikalarından yani gece 00:00 dan sonraki dakikalarda veya pazartesi sabahında yoğunlaşabiliyor. Bu yoğunluğa denk geldiğinizde tavsiyemiz çarkı tekrar çevirmeyin ve birkaç dakika bekleyin. Vodafone çarkı çeviremediğiniz için size ekstra günlük internet paketi tanımlayacaktır. Sonrasına ise istediğiniz zaman tekrar çarkı çevirip hediyenizi alabilirsiniz.

Şansınız bol olsun. 🙂

Okumaya Devam Et

İlgi Odağı İçerikler