Hangi Operatör En Çok İnterneti Veriyor?


Hangi Operatör En Çok İnterneti Veriyor? İnternet paketi en çok olan operatör hangisi? İnternet kampanyası en çok olan operatör, hediye internet paketleri.

Bağlantı teknolojisinin 4.5G ye transferinden sonra her geçen gün gsm şirketlerinin bu alandaki savaşı kızışıyor. Peki hangi şirket abonelerine daha fazla hediye internet veriyor?

Özellikle Ramazan ayının gelmesiyle birlikte şirketler bunu fırsat bilerek hediye internet kampanyalarını artırarak daha fazla aboneye ulaşmayı hedefliyor.

Geçtiğimiz aydan Turkcell 4.5G’nin ikinci yılına özel olarak tüm abonelerinin internet paketini ikiye katlamıştı. Peki sadece internet hediye etmek abone artırımına katkı sağlıyor mu? Kullanıcılar sırf internet sebebiyle operatör değiştiriyor mu? Şimdilik bunun cevabını vermek her ne kadar zor da olsa aslında işe yaradığı söylenebilir.

En çok hediye internet veren operatör hangisi?

Gelin isterseniz bu ay içerisinde operatörlerin internet kampanyalarına bir göz atalım.

Turkcell

Turkcell’in çok çeşitli hediye internet kampanyası mevcut. Ancak biz bu ay Ramazan’a özel kampanyasından bahsetmek istiyoruz. Hediye internet kampanyasını bir adım öteye taşıyarak hem uygulamasının yaygınlaşmasını sağlamayı amaçlıyor hem de abone artırımını. BiP Messenger mesajlaşma uygulaması ile çeşitli sayılarda mesajlaşan abonelerine toplamda 18GB internet hediye ediyor. Evet yanlış duymadınız tamı tamına 18 GB! Peki bu hediye internet paketlerini nasıl kazanabilirsiniz. Ayrıntılar için linki inceleyebilirsiniz​. Ayrıca diğer güncel hediye internet paketlerini de yine şirketin kendi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom

Türk Telekom’un da çok çeşitli hediye internet kampanyası mevcut. Bunlardan bir tanesi de Selfy tarifesine özel hediye paketleri. Türk Telekom kullanan ve Selfy tarifesine geçen kullanıcılarına tam 3 ay boyunca iki kat internet hediye ediyor. Yani paketinizdeki internetin üzerine paket miktarı kadar hediye internete sahip oluyorsunuz. Hem de 3 ay ya da fatura dönemi boyunca. Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz? Ayrıntılar için linki incelemeniz yeterli olacaktır.  Ayrıca diğer güncel hediye internet paketlerini de yine şirketin kendi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Vodafone

 

Vodafone’da diğer operatörler gibi bir çok hediye internet kampanyası yapmakta. En son kampanyası ise Vodafone Karakartallılar kampanyası. Beşiktaş’ın sponsoru olan Vodafone 15. Şampiyonluğun ve 3. Yıldızın şerefine abonelerine Karakartal tarifesine geçmeleri karşılığında 3GB internet hediye ediyor. Kampanyadan yararlanabilmek için linki ayrıntılı incelemeniz yeterli olacaktır.  Ayrıca diğer güncel hediye internet paketlerini de yine şirketin kendi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Çok değil bundan bir yıl öncesine kadar operatör şirketleri tabiri caizse fahiş fiyatlarda damla ile internet sunuyorlardı. Peki ne oldu da bir anda internet kampanyaları bu kadar arttı ve uygun fiyatlı hale geldi. Değişen teknoloji ile sms sistemi neredeyse kullanılmaz hale geldi. Hatta operatörler tarafından hediye olarak verilen sms lerin çoğu kullanılmamakta. Uzun süredir kullanıcıların isteği ve şikayeti doğrultusunda abone kaybetmeme veya aksine abone artırımına yönelik operatörler internette musluğu açma yolunu seçtiler. Bizce geç dahi kalındı ve halen internet hizmetini pahalı olarak alıyoruz. Ne diyelim zamanla daha çok ve daha ucuza internet kullanabilme ümidiyle…

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hangi Operatör En Çok İnterneti Veriyor?

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap

Send this to a friend