Hangi Telefon Senin Tarzına Göre (TEST) 2017


Hangi Telefon Senin Tarzına Göre?, Akıllı telefon piyasasında artık karar vermek çok zor. Biz karar vermende sana yardımcı oluyoruz.

Şirketler akıllı telefon piyasasında kıyasıya bir yarış içerisindeler. Üstün performans ve tasarımı bir araya getirerek kendilerini bir adım daha öne çıkarmaya çalışıyorlar.

Durum böyle olunca yıl içerisinde çokça birbirinden kaliteli cihazlar piyasaya çıkmakta. Bizlere de hangi cihazı alsam acaba diye kararsızlık ve düşünmek kalıyor.

Marka tutkusu olanlar bu konuda çok daha şanslılar. Çünkü başka firmalar hangi modeli çıkarırsa çıkarsınlar, hangi tasarım ve özellikleri eklerlerse eklesinler alacakları markayı etkilemeyeceği için seçimleri çok daha kolay oluyor.

Ancak fiyat, performans, tasarım gibi niteliklere önem veren kişiler telefon seçmekte oldukça zorlanıyorlar. Bu noktada biz de size yardımcı olmak istedik ve bir test hazırladık.

Testin sonunda hangi telefonun sizin tarzınıza ve ihtiyacınıza daha uygun olduğunu göreceksiniz. Çok kısa bir test fakat sizlere seçiminizde yardımcı olacağını umuyoruz.

Testinizin sonucunu ve çıkan telefonun size uygun olup olmadığını hemen aşağıda yorum alanında belirtebilirsiniz.

Testimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

2018 e uygun testimiz hazırlanıp kısa sürede yayınlanacaktır…

 

Yorumlar 3

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hangi Telefon Senin Tarzına Göre (TEST) 2017

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap

Send this to a friend