İmamoğlu’na Mazbatayı Ver!

Vodafone Park'ta coşku ile karşılanan Ekrem İmamoğlu için, Mazbatayı ver, mazbatayı ver, İmamoğlu'na mazbatayı ver! tezahüratları yapıldı.


imamoglu-mazbata-sesleri

31 Mart yerel seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı’nı kazanan Ekrem İmamoğlu dün akşam oynanan Beşiktaş – M.Başakşehir maçını izlemek için Vodafone Park’a gitti.

Süper ligde birinci sırada yer alan M. Başakşehir ile Beşiktaş dün akşam Vodafone Park’ta karşı karşıya geldi. Karşılaşma 2-1 Beşiktaş’ın üstünlüğü ile tamamlandı. Maçta yaşanan bir çok renkli görüntünün yanından önemli olaylardan birisi de Ekrem İmamoğlu’nun bu maçı izlemek için Vodafone Park’a gitmesiydi.

Gün geçtikçe İstanbul’da halkın sevgisini kazanan Ekrem İmamoğlu’nu Vodafone Park’ta Beşiktaş taraftarları müthiş bir coşku ve sevgi ile karşıladı.

Taraftarları selamlayarak ve sevgi sözcükleri ile karşılık veren Ekrem İmamoğlu’na maç başlangıcından sonuna kadar çeşitli tezahüratlar yapıldı.

Mazbatayı Ver İmamoğluna!

Beşiktaş taraftarları sevgisini sık sık şu tezahüratlar ile dile getirdi. Mazbatayı ver, mazbatayı ver, İmamoğlu’na mazbatayı ver!

Maç sonunda taraftarlar ile birlikte üçlü çektiren sevilen başkan daha sonra stadyumdan ayrıldı.

14 Nisan akşamında oynanacak olan Fenerbahçe ve Galatasaray derbisini de stadyumdan izleyeceğini instagram hesabından duyuran Ekrem İmamoğlu’nun burada da coşku ve sevgi ile karşılanması bekleniyor.

View this post on Instagram

Can Bartu ve Metin Oktay’ı rahmetle anıyorum. Her zaman sevgi ve saygı kazanacak. Asırlık derbide centilmenlik ruhuyla Fenerbahçe ve Galatasaray’a başarılar diliyorum. Bu akşam heyecanı statta birlikte yaşayacağız.

A post shared by Ekrem İmamoglu (@ekremimamoglu) on

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İmamoğlu’na Mazbatayı Ver!

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap
Secured By miniOrange

Send this to a friend