Bizimle iletişime geçin

Haber

İmamoğlu’na Mazbatayı Ver!

Vodafone Park’ta coşku ile karşılanan Ekrem İmamoğlu için, Mazbatayı ver, mazbatayı ver, İmamoğlu’na mazbatayı ver! tezahüratları yapıldı.

imamoglu-mazbata-sesleri

31 Mart yerel seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı’nı kazanan Ekrem İmamoğlu dün akşam oynanan Beşiktaş – M.Başakşehir maçını izlemek için Vodafone Park’a gitti.

Süper ligde birinci sırada yer alan M. Başakşehir ile Beşiktaş dün akşam Vodafone Park’ta karşı karşıya geldi. Karşılaşma 2-1 Beşiktaş’ın üstünlüğü ile tamamlandı. Maçta yaşanan bir çok renkli görüntünün yanından önemli olaylardan birisi de Ekrem İmamoğlu’nun bu maçı izlemek için Vodafone Park’a gitmesiydi.

Gün geçtikçe İstanbul’da halkın sevgisini kazanan Ekrem İmamoğlu’nu Vodafone Park’ta Beşiktaş taraftarları müthiş bir coşku ve sevgi ile karşıladı.

Taraftarları selamlayarak ve sevgi sözcükleri ile karşılık veren Ekrem İmamoğlu’na maç başlangıcından sonuna kadar çeşitli tezahüratlar yapıldı.

Mazbatayı Ver İmamoğluna!

Beşiktaş taraftarları sevgisini sık sık şu tezahüratlar ile dile getirdi. Mazbatayı ver, mazbatayı ver, İmamoğlu’na mazbatayı ver!

Maç sonunda taraftarlar ile birlikte üçlü çektiren sevilen başkan daha sonra stadyumdan ayrıldı.

14 Nisan akşamında oynanacak olan Fenerbahçe ve Galatasaray derbisini de stadyumdan izleyeceğini instagram hesabından duyuran Ekrem İmamoğlu’nun burada da coşku ve sevgi ile karşılanması bekleniyor.

Reklamlar
Tıkla Yorum Gönder

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber

Ali Sürmeli’den Üzücü Haber!

Usta oyuncudan son dakika üzücü haber geldi.

Oyuncu Ali Sürmeli’den üzücü haber geldi. Elazığ’lı Usta oyuncu Ali Sürmeli tedavi altına alındı.

Kurtlar Vadisi Pusu, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi fenomen dizilerde isminden söz ettiren usta oyuncu Ali Sürmeli beyin kanaması geçirdi. Acil olarak ameliyata alınan Sürmeli’nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Okumaya Devam Et

Haber

Netflix Türkiye’de Tekrar 30 Gün Ücretsiz!

Uzun zamandır Netflix 30 günlük ücretsiz deneme süresini Türkiye’de uygulamadan kaldırmıştı. Sonunda beklenen haber geldi!

Netflix daha önce almış olduğu karar ile Türkiye’de 30 günlük deneme süresini kaldırmıştı. Yeni abone olanlar maalesef ilk günden itibaren ücret ödemek zorunda kalıyordu.

Netflix bugünden itibaren tekrar Türkiye’de 30 günlük deneme süresini aktif hale getirdi. Yeni abonelerin faydalanabileceği deneme süresi için daha önce kayıt olduğunuz maili tekrar kullanabilirsiniz.

Mevcut aboneler ise maalesef 30 günlük deneme süresinden faydalanamıyor. İzlemediğiniz diziler var ise, takip etmek için uygun koşulları uzun zamandır bekliyorsanız bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Keyifli seyirler dileriz.

Okumaya Devam Et

Haber

Açıköğretim Yaz Okulu Sınavlarının Nasıl Yapılacağı Belli Oldu!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

acikogretim-yaz-okulu-sinavlari

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim ,İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2019-2020 Dönemi Yaz Okulu sınavlarının hangi şartlar altında yapılacağına dair duyurusunu yayınladı.

AÖF Yaz Okulu sınavlarının daha önce yapılan duyuruda 5 Eylül 2020 de yapılacağı belirtilmişti. Ancak sınavın yüz yüze mi ya da online mi gerçekleşeceğine dair herhangi bir karar verilmemişti. AÖF öğrencileri yaz okulu başvurularını yaptıktan sonra sınavın hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair yapılacak açıklamayı beklemekteydi.

Beklenen Açıklama Geldi!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Almış oldukları her kararda öğrencilerinin yanında olduğunu belirten Erdal, şu açıklamalarını şu şekilde devam ettirdi.

“Bu doğrultuda yürüttüğümüz yoğun çalışmalar sonucunda, yaz okulu sınavlarının online yapılması kararını aldık. Hepinize sağlıklı günler ve başarılar diliyorum.”

Bu açıklama ile binlerce öğrencinin gireceği AÖF yaz okulu sınavları online olarak 5 – 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Okumaya Devam Et

İlgi Odağı İçerikler