Bizimle iletişime geçin

Haber

iPhone 7 Plus’a Nasıl Hard Reset Atılır?

iphone-7-plus-hard-reset-nasil-atilir

iPhone 7 plus reset atma, 7 plus nasıl hard reset atılır, iphone 7 plus format atma nasıl yapılır? Tüm bu soruların cevabı makalemizde…

Hard Reset, donmuş, kilitlenmiş, cevap vermeyen telefonunuzu açabilmek için en iyi yöntemdir. Dilimize zorlu başlatma olarak çevirebileceğimiz bu kolay işlemle, bir çok sorunun çözümü yapılabilmektedir. iPhone’larda reset atma işlemi güç tuşuna ve home tuşuna aynı anda basılarak yapılıyordu ancak iPhone 7 ile birlikte bu home tuşu kaldırıldı ve reset atabilmek de farklı bir hale geldi.

iPhone 7 Plus’a Reset Atarken Uygulanacak Yöntem

iPhone 7 Plus’a hard reset atmak için ses kısma ve güç tuşlarına aynı anda basmak gerekmektedir. Eğer iPhone 7 veya iPhone 7 Plus telefonunuz kilitlenirse ya da cevap vermeyecek bir hale gelirse ses kısma ve güç tuşlarına aynı anda basın ekran kapanana kadar 5 saniye bekleyin. Apple logosu ekranda belirdiği zaman ellerinizi tuşlardan çekin. Resetlendiğinde ekran birkaç saniye biraz farklı görünebilir, fakat iPhone bir kaç dakika içerisinde tekrar açılacaktır.

Hard Reset İçeriklerimi Siler Mi?

Hard reset telefonunuzdaki fotoğraflarınızı, videolarınızı veya içeriğinizi asla silemez, sadece yazılımı tekrar başlatmaya yarayan bir yöntemdir. Yine de bir videonuzu, fotoğrafınızı veya yazınızı düzenlerken, iPhone 7 telefonunuz kilitlenirse ve hard reset atmak zorunda kalırsanız, en son uyguladığınız veriler ve değişiklikler kaybolabilir. Hard reset yaptığınız halde telefonunuz açılmıyorsa iCloud internet sitesi veya iTunes yazılımı üzerinden yeniden başlatma işlemi yapabilirsiniz.

Bütün bunların yanında iPhone 7 telefonunuz sürekli kilitleniyor, cevap vermiyor, takılma yapıyor ve buna benzer sorunlar çıkarıyorsa bütün içeriklerinizin yedeğini alıp en baştan iOS 10 yükleyebilirsiniz. Fakat bu yaptıklarınız da sorunlarınıza çözüm olmuyorsa, Apple’a başvurmanız yararlı olacaktır.

Reklamlar
Tıkla Yorum Gönder

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber

Ali Sürmeli’den Üzücü Haber!

Usta oyuncudan son dakika üzücü haber geldi.

Oyuncu Ali Sürmeli’den üzücü haber geldi. Elazığ’lı Usta oyuncu Ali Sürmeli tedavi altına alındı.

Kurtlar Vadisi Pusu, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi fenomen dizilerde isminden söz ettiren usta oyuncu Ali Sürmeli beyin kanaması geçirdi. Acil olarak ameliyata alınan Sürmeli’nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Okumaya Devam Et

Haber

Netflix Türkiye’de Tekrar 30 Gün Ücretsiz!

Uzun zamandır Netflix 30 günlük ücretsiz deneme süresini Türkiye’de uygulamadan kaldırmıştı. Sonunda beklenen haber geldi!

Netflix daha önce almış olduğu karar ile Türkiye’de 30 günlük deneme süresini kaldırmıştı. Yeni abone olanlar maalesef ilk günden itibaren ücret ödemek zorunda kalıyordu.

Netflix bugünden itibaren tekrar Türkiye’de 30 günlük deneme süresini aktif hale getirdi. Yeni abonelerin faydalanabileceği deneme süresi için daha önce kayıt olduğunuz maili tekrar kullanabilirsiniz.

Mevcut aboneler ise maalesef 30 günlük deneme süresinden faydalanamıyor. İzlemediğiniz diziler var ise, takip etmek için uygun koşulları uzun zamandır bekliyorsanız bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Keyifli seyirler dileriz.

Okumaya Devam Et

Haber

Açıköğretim Yaz Okulu Sınavlarının Nasıl Yapılacağı Belli Oldu!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

acikogretim-yaz-okulu-sinavlari

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim ,İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2019-2020 Dönemi Yaz Okulu sınavlarının hangi şartlar altında yapılacağına dair duyurusunu yayınladı.

AÖF Yaz Okulu sınavlarının daha önce yapılan duyuruda 5 Eylül 2020 de yapılacağı belirtilmişti. Ancak sınavın yüz yüze mi ya da online mi gerçekleşeceğine dair herhangi bir karar verilmemişti. AÖF öğrencileri yaz okulu başvurularını yaptıktan sonra sınavın hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair yapılacak açıklamayı beklemekteydi.

Beklenen Açıklama Geldi!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Almış oldukları her kararda öğrencilerinin yanında olduğunu belirten Erdal, şu açıklamalarını şu şekilde devam ettirdi.

“Bu doğrultuda yürüttüğümüz yoğun çalışmalar sonucunda, yaz okulu sınavlarının online yapılması kararını aldık. Hepinize sağlıklı günler ve başarılar diliyorum.”

Bu açıklama ile binlerce öğrencinin gireceği AÖF yaz okulu sınavları online olarak 5 – 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Okumaya Devam Et

İlgi Odağı İçerikler