iPhone 7s Plus Görselleri Sızdırıldı!


iPhone 7s Plus görselleri sızdırıldı, 7s Plusa ait olduğu iddia edilen yeni görseller sızdırıldı, iPhone 7s Plus böyle mi olacak?

iPhone 7s Plus merakla beklenirken, telefona ait olduğu iddia edilen yeni görseller sızdırıldı. Samsung Note 8’in tanıtılmasına sayılı günler kala Apple tarafından piyasaya sunulması beklenen S sürümlerinin yeni görselleri yayınlandı.

Geleneksel olarak akıllı cihazlarda seri artışında tasarım ve “s” eklentisiyle de donanımını güçlendiren Apple, görünen o ki iPhone 7 serisi için bu kalıbı biraz esnetmiş olacak. Zira son sızdırılan ve nihai tasarımı birebir yansıttığı iddia edilen bir iPhone 7s Plus prototipi, Apple’ ın 7s serisi için farklı bir tasarım değişikliğine gittiğini kanıtlar nitelikte. Gövdesi camdan oluşan iPhone 7s Plus sızdırıldı!

Haberde yer alan ve Apple’a yakın kaynaklar tarafından sızdırılan son görseller, iddialar üzerine iPhone 8 ile birlikte tanıtılması beklenen iPhone 7s Plus’a ait.

iphone-7s-plus

Yayınlanan görseller yakından incelendiğinde göze çarpan ilk yenilik, cihazda yer alan arka yüzeyin tamamen camdan oluşuyor olması. Piyasadaki 7 serilerinde alüminyum alaşım bir kasa kullanan Apple, yayınlanacak olan 7s serisinde ise cam bir kasa kullanmayı tercih etmiş gibi görünüyor.

iphone-7s-plus-on

Piyasaya sızdırılan görseller ile birlikte ortaya çıkan bilgilere göre Apple, gelişmiş kablosuz şarj özelliğinin daha verimli çalışabilmesi için bu şekilde bir tasarımsal değişikliğe gitmiş. Bunun yanında fark edildiği üzere kasa üzerinde yer alan anten çizgileri artık yok, böylece de çok daha verimli bir kablosuz ağ bağlantısının sağlanabileceği yine son gelen bilgiler arasında.

iphone-7s-plus-back

Son olarak belirtmek gerekirse, iddiaların üzerine söz konusu gelişmiş kablosuz şarj özelliğinin, cihazlar satışa çıktıktan hemen sonra yayınlanacak bir güncelleme ile ancak kullanılabileceğini de söylemeden geçmeyelim. Açıkçası sızdırılan görsellerde yer alan iPhone 7s Plus tasarımıyla ve yeni gelen şarj özelliği ile birlikte kullanıcının beğenisini yeterli ölçüde kazanacağa benziyor.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

iPhone 7s Plus Görselleri Sızdırıldı!

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap

Send this to a friend