Bizimle iletişime geçin

Haber

iPhone 7s Plus Görselleri Sızdırıldı!

iphone-7s-plus-sizdirildi

iPhone 7s Plus görselleri sızdırıldı, 7s Plusa ait olduğu iddia edilen yeni görseller sızdırıldı, iPhone 7s Plus böyle mi olacak?

iPhone 7s Plus merakla beklenirken, telefona ait olduğu iddia edilen yeni görseller sızdırıldı. Samsung Note 8’in tanıtılmasına sayılı günler kala Apple tarafından piyasaya sunulması beklenen S sürümlerinin yeni görselleri yayınlandı.

Geleneksel olarak akıllı cihazlarda seri artışında tasarım ve “s” eklentisiyle de donanımını güçlendiren Apple, görünen o ki iPhone 7 serisi için bu kalıbı biraz esnetmiş olacak. Zira son sızdırılan ve nihai tasarımı birebir yansıttığı iddia edilen bir iPhone 7s Plus prototipi, Apple’ ın 7s serisi için farklı bir tasarım değişikliğine gittiğini kanıtlar nitelikte. Gövdesi camdan oluşan iPhone 7s Plus sızdırıldı!

Haberde yer alan ve Apple’a yakın kaynaklar tarafından sızdırılan son görseller, iddialar üzerine iPhone 8 ile birlikte tanıtılması beklenen iPhone 7s Plus’a ait.

iphone-7s-plus

Yayınlanan görseller yakından incelendiğinde göze çarpan ilk yenilik, cihazda yer alan arka yüzeyin tamamen camdan oluşuyor olması. Piyasadaki 7 serilerinde alüminyum alaşım bir kasa kullanan Apple, yayınlanacak olan 7s serisinde ise cam bir kasa kullanmayı tercih etmiş gibi görünüyor.

iphone-7s-plus-on

Piyasaya sızdırılan görseller ile birlikte ortaya çıkan bilgilere göre Apple, gelişmiş kablosuz şarj özelliğinin daha verimli çalışabilmesi için bu şekilde bir tasarımsal değişikliğe gitmiş. Bunun yanında fark edildiği üzere kasa üzerinde yer alan anten çizgileri artık yok, böylece de çok daha verimli bir kablosuz ağ bağlantısının sağlanabileceği yine son gelen bilgiler arasında.

iphone-7s-plus-back

Son olarak belirtmek gerekirse, iddiaların üzerine söz konusu gelişmiş kablosuz şarj özelliğinin, cihazlar satışa çıktıktan hemen sonra yayınlanacak bir güncelleme ile ancak kullanılabileceğini de söylemeden geçmeyelim. Açıkçası sızdırılan görsellerde yer alan iPhone 7s Plus tasarımıyla ve yeni gelen şarj özelliği ile birlikte kullanıcının beğenisini yeterli ölçüde kazanacağa benziyor.

Tıkla Yorum Gönder

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber

Ali Sürmeli’den Üzücü Haber!

Usta oyuncudan son dakika üzücü haber geldi.

Oyuncu Ali Sürmeli’den üzücü haber geldi. Elazığ’lı Usta oyuncu Ali Sürmeli tedavi altına alındı.

Kurtlar Vadisi Pusu, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi fenomen dizilerde isminden söz ettiren usta oyuncu Ali Sürmeli beyin kanaması geçirdi. Acil olarak ameliyata alınan Sürmeli’nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Okumaya Devam Et

Haber

Netflix Türkiye’de Tekrar 30 Gün Ücretsiz!

Uzun zamandır Netflix 30 günlük ücretsiz deneme süresini Türkiye’de uygulamadan kaldırmıştı. Sonunda beklenen haber geldi!

Netflix daha önce almış olduğu karar ile Türkiye’de 30 günlük deneme süresini kaldırmıştı. Yeni abone olanlar maalesef ilk günden itibaren ücret ödemek zorunda kalıyordu.

Netflix bugünden itibaren tekrar Türkiye’de 30 günlük deneme süresini aktif hale getirdi. Yeni abonelerin faydalanabileceği deneme süresi için daha önce kayıt olduğunuz maili tekrar kullanabilirsiniz.

Mevcut aboneler ise maalesef 30 günlük deneme süresinden faydalanamıyor. İzlemediğiniz diziler var ise, takip etmek için uygun koşulları uzun zamandır bekliyorsanız bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Keyifli seyirler dileriz.

Okumaya Devam Et

Haber

Açıköğretim Yaz Okulu Sınavlarının Nasıl Yapılacağı Belli Oldu!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

acikogretim-yaz-okulu-sinavlari

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim ,İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2019-2020 Dönemi Yaz Okulu sınavlarının hangi şartlar altında yapılacağına dair duyurusunu yayınladı.

AÖF Yaz Okulu sınavlarının daha önce yapılan duyuruda 5 Eylül 2020 de yapılacağı belirtilmişti. Ancak sınavın yüz yüze mi ya da online mi gerçekleşeceğine dair herhangi bir karar verilmemişti. AÖF öğrencileri yaz okulu başvurularını yaptıktan sonra sınavın hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair yapılacak açıklamayı beklemekteydi.

Beklenen Açıklama Geldi!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Almış oldukları her kararda öğrencilerinin yanında olduğunu belirten Erdal, şu açıklamalarını şu şekilde devam ettirdi.

“Bu doğrultuda yürüttüğümüz yoğun çalışmalar sonucunda, yaz okulu sınavlarının online yapılması kararını aldık. Hepinize sağlıklı günler ve başarılar diliyorum.”

Bu açıklama ile binlerce öğrencinin gireceği AÖF yaz okulu sınavları online olarak 5 – 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Okumaya Devam Et

İlgi Odağı İçerikler