iPhone 8 Böyle mi Olacak ?


Iphone 8 in çıkış tarihinin erteleneceğinin dahi konuşulmasına rağmen yeni görüntüler gelmeye devam ediyor.

Bir yandan her yerde çeşitli söylentiler dolaşmaya devam ederken bir yandan bizler de tüm söylentileri takip etmeye devam ediyoruz.

Son olarak iPhone 8 in prototip olarak göründüğü bir video yayınlandı ünlü youtuber Unbox Therapy tarafından.

Videoda dikkat çeken en önemli ayrıntı iPhone 8 in arka yüzünde yer alan dikey konumlandırılmış çift kamerası. iPhone 7 plus modelinde de yer verildi bildiğiniz üzere çift kameraya ancak yatay konumlandırılmış şekilde.

Dikey konumlandırılmış çift kameranın telefonun arka orta panelinde yer alacağı söylentileri gelmişti geçenlerde. Ancak görüntülerde yer alan prototipte sol üst köşeye konumlandırılmış şekilde yer alıyor.

Kameranın hafif bir yükseltiye sahip olması birçok iPhone kullanıcısı tarafından eleştirilen bir durum. Çünkü düz bir zemine konulduğunda telefonun dengede kalmadığı, dokununca sallandığı belirtiliyor. Görünen 8 prototipinde de yine bu yükseltinin devam edeceği anlaşılıyor.

Telefon kalınlık olarak iPhone 7 den pek fazla farkli değil hatta aynı diyebiliriz. Sadece 1 mm daha kalın konumda.

Telefonun ön yüzeyini tamamen kaplayan bir ekran olacağı söyleniyor. Hatta bu ekran, kavisli bir yapıya sahip olan yan taraflara doğru kıvrılarak görüntünün ön yüzeyin tamamını kapsaması sağlanıyor.

Tabi ki videoda yer alan sadece bir prototip yani kesin bir tasarımın görüntüsüne sahip değiliz. Bakalım ilerleyen günlerde telefonun sahip olacağı özellikler hakkında daha neler öğrenebileceğiz…

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

iPhone 8 Böyle mi Olacak ?

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap