Bizimle iletişime geçin

Haber

İşte iPhone 8 Resmi Tanıtım Tarihi!

iphone-8-resmi-tanitim-tarihi

iPhone 8 resmi tanıtım tarihi, iPhone 8 tanıtım tarihi, iPhone 8 ne zaman tanıtılacak detaylar makalemizde…

iPhone 8 resmi tanıtım tarihi sonunda  açıklandı. Apple en son iPhone modellerini daha önce defalarca kez dile getirilen 12 Eylül 2017 tarihinde görücüye çıkaracak. Şirket aynı zamanda basın davetiyelerini de yollamaya başladı. İlerleyen günlerde gerçekleştirilecek olan etkinliğin Apple adına çok önemli bir özelliği daha var. En son iPhone’lar yeni inşa edilen Apple Park Kampüsü’nde (Steve Jobs Tiyatro Salonu) gerçekleşecek olan etkinlik kapsamında tanıtılmış olacak.

iPhone 8 tanıtım tarihi!

12 Eylül 2017 Türkiye saatiyle akşam 20.00’da başlayacak olan etkinlikte tüm dikkatler şüphesiz iPhone 8’in üzerinde olacak. iPhone’un onuncu yılına özel olarak geliştirilen bu telefonda 5.8″ büyüklüğünde Samsung üretimi OLED panel kullanılmış olacak.

iPhone-8-resmi-satis-tarihi

Samsung üretimi olan OLED ekrana sahip ilk iPhone telefonun ön tarafı uçtan uca ekrandan oluşacak. 3D yüz tanıma teknolojisi, artırılmış gerçeklik, kablosuz şarj özelliği, Apple A11 Fusion işlemci, 64 GB / 256 GB ve 512 GB dahili depolama seçenekleri, 3 GB RAM ve 12MP çift arka kamera iPhone 8’de öne çıkan diğer özellikler olacak. Cihazın ön tarafının tamamen ekrandan oluşması sebebiyle telefonda parmak izi okuyucusu bu defa yer almayacak.

Ayrıca son olarak Apple’ın onuncu yıl etkinliği kapsamında ayrıca iPhone 7S, iPhone 7S Plus, 4K Apple TV ve Apple Watch 3 akıllı saati de görücüye çıkarması beklenenler arasında.

Reklamlar
Tıkla Yorum Gönder

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber

Ali Sürmeli’den Üzücü Haber!

Usta oyuncudan son dakika üzücü haber geldi.

Oyuncu Ali Sürmeli’den üzücü haber geldi. Elazığ’lı Usta oyuncu Ali Sürmeli tedavi altına alındı.

Kurtlar Vadisi Pusu, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi fenomen dizilerde isminden söz ettiren usta oyuncu Ali Sürmeli beyin kanaması geçirdi. Acil olarak ameliyata alınan Sürmeli’nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Okumaya Devam Et

Haber

Netflix Türkiye’de Tekrar 30 Gün Ücretsiz!

Uzun zamandır Netflix 30 günlük ücretsiz deneme süresini Türkiye’de uygulamadan kaldırmıştı. Sonunda beklenen haber geldi!

Netflix daha önce almış olduğu karar ile Türkiye’de 30 günlük deneme süresini kaldırmıştı. Yeni abone olanlar maalesef ilk günden itibaren ücret ödemek zorunda kalıyordu.

Netflix bugünden itibaren tekrar Türkiye’de 30 günlük deneme süresini aktif hale getirdi. Yeni abonelerin faydalanabileceği deneme süresi için daha önce kayıt olduğunuz maili tekrar kullanabilirsiniz.

Mevcut aboneler ise maalesef 30 günlük deneme süresinden faydalanamıyor. İzlemediğiniz diziler var ise, takip etmek için uygun koşulları uzun zamandır bekliyorsanız bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Keyifli seyirler dileriz.

Okumaya Devam Et

Haber

Açıköğretim Yaz Okulu Sınavlarının Nasıl Yapılacağı Belli Oldu!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

acikogretim-yaz-okulu-sinavlari

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim ,İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2019-2020 Dönemi Yaz Okulu sınavlarının hangi şartlar altında yapılacağına dair duyurusunu yayınladı.

AÖF Yaz Okulu sınavlarının daha önce yapılan duyuruda 5 Eylül 2020 de yapılacağı belirtilmişti. Ancak sınavın yüz yüze mi ya da online mi gerçekleşeceğine dair herhangi bir karar verilmemişti. AÖF öğrencileri yaz okulu başvurularını yaptıktan sonra sınavın hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair yapılacak açıklamayı beklemekteydi.

Beklenen Açıklama Geldi!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Almış oldukları her kararda öğrencilerinin yanında olduğunu belirten Erdal, şu açıklamalarını şu şekilde devam ettirdi.

“Bu doğrultuda yürüttüğümüz yoğun çalışmalar sonucunda, yaz okulu sınavlarının online yapılması kararını aldık. Hepinize sağlıklı günler ve başarılar diliyorum.”

Bu açıklama ile binlerce öğrencinin gireceği AÖF yaz okulu sınavları online olarak 5 – 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Okumaya Devam Et

İlgi Odağı İçerikler