İşte iPhone 8 Resmi Tanıtım Tarihi!


iPhone 8 resmi tanıtım tarihi, iPhone 8 tanıtım tarihi, iPhone 8 ne zaman tanıtılacak detaylar makalemizde…

iPhone 8 resmi tanıtım tarihi sonunda  açıklandı. Apple en son iPhone modellerini daha önce defalarca kez dile getirilen 12 Eylül 2017 tarihinde görücüye çıkaracak. Şirket aynı zamanda basın davetiyelerini de yollamaya başladı. İlerleyen günlerde gerçekleştirilecek olan etkinliğin Apple adına çok önemli bir özelliği daha var. En son iPhone’lar yeni inşa edilen Apple Park Kampüsü’nde (Steve Jobs Tiyatro Salonu) gerçekleşecek olan etkinlik kapsamında tanıtılmış olacak.

iPhone 8 tanıtım tarihi!

12 Eylül 2017 Türkiye saatiyle akşam 20.00’da başlayacak olan etkinlikte tüm dikkatler şüphesiz iPhone 8’in üzerinde olacak. iPhone’un onuncu yılına özel olarak geliştirilen bu telefonda 5.8″ büyüklüğünde Samsung üretimi OLED panel kullanılmış olacak.

iPhone-8-resmi-satis-tarihi

Samsung üretimi olan OLED ekrana sahip ilk iPhone telefonun ön tarafı uçtan uca ekrandan oluşacak. 3D yüz tanıma teknolojisi, artırılmış gerçeklik, kablosuz şarj özelliği, Apple A11 Fusion işlemci, 64 GB / 256 GB ve 512 GB dahili depolama seçenekleri, 3 GB RAM ve 12MP çift arka kamera iPhone 8’de öne çıkan diğer özellikler olacak. Cihazın ön tarafının tamamen ekrandan oluşması sebebiyle telefonda parmak izi okuyucusu bu defa yer almayacak.

Ayrıca son olarak Apple’ın onuncu yıl etkinliği kapsamında ayrıca iPhone 7S, iPhone 7S Plus, 4K Apple TV ve Apple Watch 3 akıllı saati de görücüye çıkarması beklenenler arasında.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İşte iPhone 8 Resmi Tanıtım Tarihi!

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap

Send this to a friend