Kadınlar için Panik Yüzüğü


Panik yüzüğü, kadınlar için panik yüzükleri veya diğer bir adıyla güvenlik yüzükleri son zamanlarda artan kadına şiddet olaylarından sonra daha fazla aranan aksesuarlar arasında yerini aldı.

Günümüz tehlikeli dünyasında, kadınlara yönelik saldırıları dikkate alan firmalar güvenlik önlemleri için fikir üretmeye başladılar. Kadınların başına gelen olaylar hepimizi üzmektedir. Bu olayların daha az yaşanmasını sağlayabilecek yeni gelişmeler yaşanıyor. Özellikle kadınlar için tasarlanan bu yüzük sayesinde herhangi bir tehlikeyle karşılaşma durumunda yakınlarına mesaj veya tehlikede olduğu bildirimi gönderecek yüzük, şu anda teknoloji dünyasının dikkatini en fazla çeken aksesuarlar arasında. Henüz üretim aşamasına geçmeyen bu yüzük için geliştiriciler, üretim için fon desteği beklemekteler. Uygun fon bulunduğu takdirde yılın ilerleyen ilk çeyreğinde üretilip kullanıma hazır hale getirilip   satışa sunulması beklenmektedir.

Yüzüğün çalışma stiline bakarsak mobil uygulama desteği ile çalıştığını görmekteyiz. Tehlike anında yüzük butonuna basılması durumunda yakınlarınıza kısa mesaj ve bildirim  gönderilmektedir. Bu bildirim ve mesajla birlikte bulunduğunuz adres de yakınlarınıza bildirilecektir. Kullanımı da oldukça kolay olan bu yüzüğün, yüzük altındaki bir yere kısa bir süre basmanız durumunda anında yakınlarınıza bildirim ve mesaj gidecektir. Ayrıca kısa mesaj ve bildirimin gönderildiğini size hafif titreyerek ileten yüzüğün bu özelliği de oldukça beğeni toplamaktadır.

Yüzüğün dış görünüşüne baktığımızda ise güvenlik yüzüğü olduğunu anlayabilmemiz mümkün değil. Farklı renklerde tasarlanan yüzüğün sunduğu renk seçenekleri: Altın, siyah, gümüş ve beyaz renkleridir. Herkesin zevkine hitap edecek nitelikte olan bu renklerdeki yüzükler özel bir kutuyla size teslim edilmektedir.  Yüzüğün şarjının 15 güne kadar dayanabildiğini söyleyebiliriz. Micro USB yardımıyla şarj edilebilmektedir.

 

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kadınlar için Panik Yüzüğü

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap

Send this to a friend