Bizimle iletişime geçin

Haber

Kadınlar için Panik Yüzüğü

PANİK YÜZÜĞÜ, KADINLAR İÇİN PANİK YÜZÜKLERİ VEYA DİĞER BİR ADIYLA GÜVENLİK YÜZÜKLERİ SON ZAMANLARDA ARTAN KADINA ŞİDDET OLAYLARINDAN SONRA DAHA FAZLA ARANAN AKSESUARLAR ARASINDA YERİNİ ALDI.

Panik yüzüğü, kadınlar için panik yüzükleri veya diğer bir adıyla güvenlik yüzükleri son zamanlarda artan kadına şiddet olaylarından sonra daha fazla aranan aksesuarlar arasında yerini aldı.

Günümüz tehlikeli dünyasında, kadınlara yönelik saldırıları dikkate alan firmalar güvenlik önlemleri için fikir üretmeye başladılar. Kadınların başına gelen olaylar hepimizi üzmektedir. Bu olayların daha az yaşanmasını sağlayabilecek yeni gelişmeler yaşanıyor. Özellikle kadınlar için tasarlanan bu yüzük sayesinde herhangi bir tehlikeyle karşılaşma durumunda yakınlarına mesaj veya tehlikede olduğu bildirimi gönderecek yüzük, şu anda teknoloji dünyasının dikkatini en fazla çeken aksesuarlar arasında. Henüz üretim aşamasına geçmeyen bu yüzük için geliştiriciler, üretim için fon desteği beklemekteler. Uygun fon bulunduğu takdirde yılın ilerleyen ilk çeyreğinde üretilip kullanıma hazır hale getirilip   satışa sunulması beklenmektedir.

Yüzüğün çalışma stiline bakarsak mobil uygulama desteği ile çalıştığını görmekteyiz. Tehlike anında yüzük butonuna basılması durumunda yakınlarınıza kısa mesaj ve bildirim  gönderilmektedir. Bu bildirim ve mesajla birlikte bulunduğunuz adres de yakınlarınıza bildirilecektir. Kullanımı da oldukça kolay olan bu yüzüğün, yüzük altındaki bir yere kısa bir süre basmanız durumunda anında yakınlarınıza bildirim ve mesaj gidecektir. Ayrıca kısa mesaj ve bildirimin gönderildiğini size hafif titreyerek ileten yüzüğün bu özelliği de oldukça beğeni toplamaktadır.

Yüzüğün dış görünüşüne baktığımızda ise güvenlik yüzüğü olduğunu anlayabilmemiz mümkün değil. Farklı renklerde tasarlanan yüzüğün sunduğu renk seçenekleri: Altın, siyah, gümüş ve beyaz renkleridir. Herkesin zevkine hitap edecek nitelikte olan bu renklerdeki yüzükler özel bir kutuyla size teslim edilmektedir.  Yüzüğün şarjının 15 güne kadar dayanabildiğini söyleyebiliriz. Micro USB yardımıyla şarj edilebilmektedir.

 

Reklamlar
Tıkla Yorum Gönder

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Akismet tarafından spamlara karşı korunmaktadır. Yorumlarınızın nasıl işlendiğini öğrenin.

Haber

Netflix Türkiye’de Tekrar 30 Gün Ücretsiz!

Uzun zamandır Netflix 30 günlük ücretsiz deneme süresini Türkiye’de uygulamadan kaldırmıştı. Sonunda beklenen haber geldi!

Netflix daha önce almış olduğu karar ile Türkiye’de 30 günlük deneme süresini kaldırmıştı. Yeni abone olanlar maalesef ilk günden itibaren ücret ödemek zorunda kalıyordu.

Netflix bugünden itibaren tekrar Türkiye’de 30 günlük deneme süresini aktif hale getirdi. Yeni abonelerin faydalanabileceği deneme süresi için daha önce kayıt olduğunuz maili tekrar kullanabilirsiniz.

Mevcut aboneler ise maalesef 30 günlük deneme süresinden faydalanamıyor. İzlemediğiniz diziler var ise, takip etmek için uygun koşulları uzun zamandır bekliyorsanız bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Keyifli seyirler dileriz.

Okumaya Devam Et

Haber

Açıköğretim Yaz Okulu Sınavlarının Nasıl Yapılacağı Belli Oldu!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

acikogretim-yaz-okulu-sinavlari

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim ,İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2019-2020 Dönemi Yaz Okulu sınavlarının hangi şartlar altında yapılacağına dair duyurusunu yayınladı.

AÖF Yaz Okulu sınavlarının daha önce yapılan duyuruda 5 Eylül 2020 de yapılacağı belirtilmişti. Ancak sınavın yüz yüze mi ya da online mi gerçekleşeceğine dair herhangi bir karar verilmemişti. AÖF öğrencileri yaz okulu başvurularını yaptıktan sonra sınavın hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair yapılacak açıklamayı beklemekteydi.

Beklenen Açıklama Geldi!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Almış oldukları her kararda öğrencilerinin yanında olduğunu belirten Erdal, şu açıklamalarını şu şekilde devam ettirdi.

“Bu doğrultuda yürüttüğümüz yoğun çalışmalar sonucunda, yaz okulu sınavlarının online yapılması kararını aldık. Hepinize sağlıklı günler ve başarılar diliyorum.”

Bu açıklama ile binlerce öğrencinin gireceği AÖF yaz okulu sınavları online olarak 5 – 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Okumaya Devam Et

Haber

Vodafone Hediye Çarkı Ekstra İnternet Kazanma İpucu

Hediye çarkından çıkan internet veya hediyelerin haricinde ekstra internet kazanabilme ipucunu paylaşıyoruz.

vodafone-hediye-carki-ekstra-internet

Hediye internet paketi kazanma ipucu. Vodafone aboneleri her hafta pazartesi gününden itibaren hediye çarkı çevirme hakkı kazanıyor. Hediye çarkından çıkan internet veya hediyelerin haricinde ekstra internet kazanabilme ipucunu paylaşıyoruz.

Hediye Çarkı İnternet Paketleri

Vodafone aboneleri her hafta Hediye Çarkından çeşitli miktarlarda hediye internet veya indirim kuponları kazanmaktadır. İnternet paketi yetmeyenlerin imdadına yetişen hediye internet paketleri en çok talep edilenler arasında yer alıyor. Paylaşacağımız ipucu ile verilen hediyelerin haricinde ekstra internet kazanabilme şansına sahip olabilirsiniz.

Ekstra İnternet İpucu

Bilindiği üzere Vodafone hediye çarkı her hafta pazartesi gününden itibaren yeniden çevrilebiliyor. Hediyesini almak isteyen kullanıcılar çarkı çevirdiklerinde bazen sunucunun aşırı yoğunluğundan hata alabiliyor ve çarkı çeviremiyor. Bu yoğunluğu yakalayıp sunucunun hata verdiği zamanlarda çevirdiğimizde Vodafone birkaç dakika içerisinde çarkı çeviremediğimiz için günlük ekstra hediye internet paketi tanımlıyor.

Ekstra hediye internet paketi şansını yakalayabilmek için sunucunun yoğun olduğu zamana denk gelmek lazım. Sunucu ise genellikle kullanıcıların pazartesi gününün ilk saat veya dakikalarından yani gece 00:00 dan sonraki dakikalarda veya pazartesi sabahında yoğunlaşabiliyor. Bu yoğunluğa denk geldiğinizde tavsiyemiz çarkı tekrar çevirmeyin ve birkaç dakika bekleyin. Vodafone çarkı çeviremediğiniz için size ekstra günlük internet paketi tanımlayacaktır. Sonrasına ise istediğiniz zaman tekrar çarkı çevirip hediyenizi alabilirsiniz.

Şansınız bol olsun. 🙂

Okumaya Devam Et

İlgi Odağı İçerikler