Netflix’ten Ücretsiz Yararlanın!


Online TV hizmeti sunan Netflix, abonelerine ücretsiz izleme imkânı sunuyor!. Sizler de hemen bu hizmetten faydalanın.

Binlerce film, dizi, belgesel, çizgi filmi kullanıcılarına en iyi kalitede sunan Netflix, henüz bu imkanlarla tanışmamış olanlara mükemmel bir fırsat sunuyor.

Yayınlanmış dizi ve filmlerin güncel bölümlerine kolayca ulaşabileceğiniz gibi sadece Netflix’e özel yayınlanan içeriklere de ulaşma imkanınız oluyor. Üstelik Netflix’te izlediğiniz programlar tamamen yasal. Herhangi bir şekilde korsan içerik barındırmamaktadır.

Korsan İçerik Görüntüleyenlere Ağır Yaptırım!

Bildiğiniz üzere önümüzdeki günlerde BTK’dan korsan program izleyicilerine yönelik ağır yaptırımları barındıran bir tasarının hazırlandığı duyuruldu.

Bu yaptırımların içerisinde internet hızını azaltma seçeneği olduğu gibi kullanıcının internet kullanımının tamamen kapatılacağı ve gerekirse hakkında yasal işlemlere başlanılabileceği öğeleri yer alıyor.

Netflix’i Hemen 30 Gün Ücretsiz İzleyin!

Netflix, henüz kendisiyle tanışmamış olanlara 30 gün ücretsiz deneme üyeliği veriyor. Üstelik bu deneme sürecinde herhangi bir kısıtlama yer almıyor. Tüm içeriklere HD kalitede çeşitli cihazlardan ulaşabiliyorsunuz.

Ücretsiz 30 Gün sürenizi almak için tıklayın.

Ücretsiz deneme üyeliği bittikten sonra isterseniz herhangi bir ücret ödemeden üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz. İsterseniz size uygun aylık ödeme paketlerden herhangi birini seçerek hizmetten yararlanabilirsiniz.

Netflix’in en güzel özelliklerinden birisi de birden fazla kullanıcının aynı anda farklı cihazlarda istediği programı izleyebiliyor olması. Kullanıcı sayısı veya görüntü kalitesine göre çeşitli paketler yer alıyor. Ayrıca herhangi bir diziyi programı takip ediyorsanız istediğiniz zaman çıkıp tekrar geldiğinizde kolayca kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Korsan içeriklerin çoğaldığı ve bu sebeple içerik üreticilerinin emeklerinin karşılığını alamadığı bir ortamda korsan içeriklere hayır diyerek Netflix gibi yasal içerik barındıran platformların çoğalmasını ümit ediyoruz!

 

Yorumlar 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. 300 gün netflix ücretsiz izlemek iyi hoş da sonrası ne kadar aylık? bu tür şeylere hep karşıyım aslında. maç izlicen ayrı paket dizi izlicen ayrı paket film izlicen ayrı paket belgesel izlicen ayrı paket. hepsini birada izleyemiyoruz. yok bein sport yok tivibu yok bilmem ne bu nedir ya bunlara bu fırsatları veren devletlere yazıklar olsun. konunun dışına çıktım ama gerçekten çok tavım bunlara. sözde milliyetçi ülkeyiz ama avrupa maçlarımızı ücretsiz izleyemiyoruz. bir çok futbol sever futbol izlemekten mahrum bırakılıyor. o yüzden her zaman korsanı desteklerim her zaman.

Netflix’ten Ücretsiz Yararlanın!

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap

Send this to a friend