Bizimle iletişime geçin

Haber

Netflix’ten Ücretsiz Yararlanın!

ucretsiz-netflix-izle

Online TV hizmeti sunan Netflix, abonelerine ücretsiz izleme imkânı sunuyor!. Sizler de hemen bu hizmetten faydalanın.

Binlerce film, dizi, belgesel, çizgi filmi kullanıcılarına en iyi kalitede sunan Netflix, henüz bu imkanlarla tanışmamış olanlara mükemmel bir fırsat sunuyor.

Yayınlanmış dizi ve filmlerin güncel bölümlerine kolayca ulaşabileceğiniz gibi sadece Netflix’e özel yayınlanan içeriklere de ulaşma imkanınız oluyor. Üstelik Netflix’te izlediğiniz programlar tamamen yasal. Herhangi bir şekilde korsan içerik barındırmamaktadır.

Korsan İçerik Görüntüleyenlere Ağır Yaptırım!

Bildiğiniz üzere önümüzdeki günlerde BTK’dan korsan program izleyicilerine yönelik ağır yaptırımları barındıran bir tasarının hazırlandığı duyuruldu.

Bu yaptırımların içerisinde internet hızını azaltma seçeneği olduğu gibi kullanıcının internet kullanımının tamamen kapatılacağı ve gerekirse hakkında yasal işlemlere başlanılabileceği öğeleri yer alıyor.

Netflix’i Hemen 30 Gün Ücretsiz İzleyin!

Netflix, henüz kendisiyle tanışmamış olanlara 30 gün ücretsiz deneme üyeliği veriyor. Üstelik bu deneme sürecinde herhangi bir kısıtlama yer almıyor. Tüm içeriklere HD kalitede çeşitli cihazlardan ulaşabiliyorsunuz.

Ücretsiz 30 Gün sürenizi almak için tıklayın.

Ücretsiz deneme üyeliği bittikten sonra isterseniz herhangi bir ücret ödemeden üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz. İsterseniz size uygun aylık ödeme paketlerden herhangi birini seçerek hizmetten yararlanabilirsiniz.

Netflix’in en güzel özelliklerinden birisi de birden fazla kullanıcının aynı anda farklı cihazlarda istediği programı izleyebiliyor olması. Kullanıcı sayısı veya görüntü kalitesine göre çeşitli paketler yer alıyor. Ayrıca herhangi bir diziyi programı takip ediyorsanız istediğiniz zaman çıkıp tekrar geldiğinizde kolayca kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Korsan içeriklerin çoğaldığı ve bu sebeple içerik üreticilerinin emeklerinin karşılığını alamadığı bir ortamda korsan içeriklere hayır diyerek Netflix gibi yasal içerik barındıran platformların çoğalmasını ümit ediyoruz!

 

Reklamlar
1 Yorum

1 Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber

Ali Sürmeli’den Üzücü Haber!

Usta oyuncudan son dakika üzücü haber geldi.

Oyuncu Ali Sürmeli’den üzücü haber geldi. Elazığ’lı Usta oyuncu Ali Sürmeli tedavi altına alındı.

Kurtlar Vadisi Pusu, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi fenomen dizilerde isminden söz ettiren usta oyuncu Ali Sürmeli beyin kanaması geçirdi. Acil olarak ameliyata alınan Sürmeli’nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Okumaya Devam Et

Haber

Netflix Türkiye’de Tekrar 30 Gün Ücretsiz!

Uzun zamandır Netflix 30 günlük ücretsiz deneme süresini Türkiye’de uygulamadan kaldırmıştı. Sonunda beklenen haber geldi!

Netflix daha önce almış olduğu karar ile Türkiye’de 30 günlük deneme süresini kaldırmıştı. Yeni abone olanlar maalesef ilk günden itibaren ücret ödemek zorunda kalıyordu.

Netflix bugünden itibaren tekrar Türkiye’de 30 günlük deneme süresini aktif hale getirdi. Yeni abonelerin faydalanabileceği deneme süresi için daha önce kayıt olduğunuz maili tekrar kullanabilirsiniz.

Mevcut aboneler ise maalesef 30 günlük deneme süresinden faydalanamıyor. İzlemediğiniz diziler var ise, takip etmek için uygun koşulları uzun zamandır bekliyorsanız bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Keyifli seyirler dileriz.

Okumaya Devam Et

Haber

Açıköğretim Yaz Okulu Sınavlarının Nasıl Yapılacağı Belli Oldu!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

acikogretim-yaz-okulu-sinavlari

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim ,İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2019-2020 Dönemi Yaz Okulu sınavlarının hangi şartlar altında yapılacağına dair duyurusunu yayınladı.

AÖF Yaz Okulu sınavlarının daha önce yapılan duyuruda 5 Eylül 2020 de yapılacağı belirtilmişti. Ancak sınavın yüz yüze mi ya da online mi gerçekleşeceğine dair herhangi bir karar verilmemişti. AÖF öğrencileri yaz okulu başvurularını yaptıktan sonra sınavın hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair yapılacak açıklamayı beklemekteydi.

Beklenen Açıklama Geldi!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Almış oldukları her kararda öğrencilerinin yanında olduğunu belirten Erdal, şu açıklamalarını şu şekilde devam ettirdi.

“Bu doğrultuda yürüttüğümüz yoğun çalışmalar sonucunda, yaz okulu sınavlarının online yapılması kararını aldık. Hepinize sağlıklı günler ve başarılar diliyorum.”

Bu açıklama ile binlerce öğrencinin gireceği AÖF yaz okulu sınavları online olarak 5 – 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Okumaya Devam Et

İlgi Odağı İçerikler