Bizimle iletişime geçin

Haber

Samsung Galaxy Note 8 Çıkış Tarihi!

galaxy-note-8-cikis-tarihi

Samsung Galaxy Note 8 Çıkış Tarihi, Samsung’un merakla beklenen telefonu Note 8’in ne zaman tanıtılacağı belli oldu. İşte Note 8’in çıkış tarihi…

Milyonlarca akıllı telefon kullanıcısı merak ve heyecan ile Samsung’a ait olan yeni amiral gemisi Galaxy Note 8’in çıkış tarihini beklemekte. Cihazın, önümüzdeki aylarda düzenlenecek olan IFA etkinliklerinde tanıtılması öngörülüyordu. Fakat, kısa bir süre önce sızdırılan yeni bilgiler ışığında, Galaxy Note 8 serisi IFA etkinliklerinden önce düzenlenecek olan bağımsız bir organizasyon ile tanıtılmış olacak. Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 için oldukça sağlam bir lansman organizasyonu hazırlığında. Tanıtım nerede ve ne zaman gerçekleştirileceği merak konusu. Güney Kore’den yayılan son söylentiler dikkate alınırsa, Galaxy Note 8’in gün yüzüne çıkması için yaklaşık bir ay kadar zaman kaldı.

IFA etkinliklerinden yaklaşık olarak iki hafta düzenlenecek olan bağımsız lansman ile Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 teknoloji dünyasına tanıtılacak. Bu görkemli lansmana ev sahipliği yapacak şehir ise New York. Güney Kore’den son sızan bilgiler ışığında, Galaxy Note 8 ile tanışacağımız tarih, 23.08.17 olarak belirtiliyor.

galaxy-note-8

Apple’nin 10.yıl beklenen cihazı iPhone 8’den bir kaç ay önce yeni amiral gemisini teknoloji dünyası ile tanıştırmak isteyen Samsung, Galaxy Note 8’lerin raflarda yerini alacağı tarih olarak da yine Ağustos ayını seçmiş durumda. Lansman’ın Ağustos ayının son haftasına denk gelmesi ve cihazların da yine ağustos ayı içerisinde piyasaya sürüleceği söylentisi düşünüldüğünde, Samsung’un çok kısa süre içinde lojistik çalışmalarına başlayacağının habercisi oluyor. Ağustos ayının son günlerinden, teknoloji devi Samsung’un sıradaki yeni amiral gemisini raflarda görebiliriz.

Reklamlar
8 Yorumlar

8 Comments

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber

Ali Sürmeli’den Üzücü Haber!

Usta oyuncudan son dakika üzücü haber geldi.

Oyuncu Ali Sürmeli’den üzücü haber geldi. Elazığ’lı Usta oyuncu Ali Sürmeli tedavi altına alındı.

Kurtlar Vadisi Pusu, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi fenomen dizilerde isminden söz ettiren usta oyuncu Ali Sürmeli beyin kanaması geçirdi. Acil olarak ameliyata alınan Sürmeli’nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Okumaya Devam Et

Haber

Netflix Türkiye’de Tekrar 30 Gün Ücretsiz!

Uzun zamandır Netflix 30 günlük ücretsiz deneme süresini Türkiye’de uygulamadan kaldırmıştı. Sonunda beklenen haber geldi!

Netflix daha önce almış olduğu karar ile Türkiye’de 30 günlük deneme süresini kaldırmıştı. Yeni abone olanlar maalesef ilk günden itibaren ücret ödemek zorunda kalıyordu.

Netflix bugünden itibaren tekrar Türkiye’de 30 günlük deneme süresini aktif hale getirdi. Yeni abonelerin faydalanabileceği deneme süresi için daha önce kayıt olduğunuz maili tekrar kullanabilirsiniz.

Mevcut aboneler ise maalesef 30 günlük deneme süresinden faydalanamıyor. İzlemediğiniz diziler var ise, takip etmek için uygun koşulları uzun zamandır bekliyorsanız bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Keyifli seyirler dileriz.

Okumaya Devam Et

Haber

Açıköğretim Yaz Okulu Sınavlarının Nasıl Yapılacağı Belli Oldu!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

acikogretim-yaz-okulu-sinavlari

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim ,İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2019-2020 Dönemi Yaz Okulu sınavlarının hangi şartlar altında yapılacağına dair duyurusunu yayınladı.

AÖF Yaz Okulu sınavlarının daha önce yapılan duyuruda 5 Eylül 2020 de yapılacağı belirtilmişti. Ancak sınavın yüz yüze mi ya da online mi gerçekleşeceğine dair herhangi bir karar verilmemişti. AÖF öğrencileri yaz okulu başvurularını yaptıktan sonra sınavın hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair yapılacak açıklamayı beklemekteydi.

Beklenen Açıklama Geldi!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Almış oldukları her kararda öğrencilerinin yanında olduğunu belirten Erdal, şu açıklamalarını şu şekilde devam ettirdi.

“Bu doğrultuda yürüttüğümüz yoğun çalışmalar sonucunda, yaz okulu sınavlarının online yapılması kararını aldık. Hepinize sağlıklı günler ve başarılar diliyorum.”

Bu açıklama ile binlerce öğrencinin gireceği AÖF yaz okulu sınavları online olarak 5 – 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Okumaya Devam Et

İlgi Odağı İçerikler