Samsung Galaxy Note 8 Çıkış Tarihi!


Samsung Galaxy Note 8 Çıkış Tarihi, Samsung’un merakla beklenen telefonu Note 8’in ne zaman tanıtılacağı belli oldu. İşte Note 8’in çıkış tarihi…

Milyonlarca akıllı telefon kullanıcısı merak ve heyecan ile Samsung’a ait olan yeni amiral gemisi Galaxy Note 8’in çıkış tarihini beklemekte. Cihazın, önümüzdeki aylarda düzenlenecek olan IFA etkinliklerinde tanıtılması öngörülüyordu. Fakat, kısa bir süre önce sızdırılan yeni bilgiler ışığında, Galaxy Note 8 serisi IFA etkinliklerinden önce düzenlenecek olan bağımsız bir organizasyon ile tanıtılmış olacak. Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 için oldukça sağlam bir lansman organizasyonu hazırlığında. Tanıtım nerede ve ne zaman gerçekleştirileceği merak konusu. Güney Kore’den yayılan son söylentiler dikkate alınırsa, Galaxy Note 8’in gün yüzüne çıkması için yaklaşık bir ay kadar zaman kaldı.

IFA etkinliklerinden yaklaşık olarak iki hafta düzenlenecek olan bağımsız lansman ile Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 teknoloji dünyasına tanıtılacak. Bu görkemli lansmana ev sahipliği yapacak şehir ise New York. Güney Kore’den son sızan bilgiler ışığında, Galaxy Note 8 ile tanışacağımız tarih, 23.08.17 olarak belirtiliyor.

galaxy-note-8

Apple’nin 10.yıl beklenen cihazı iPhone 8’den bir kaç ay önce yeni amiral gemisini teknoloji dünyası ile tanıştırmak isteyen Samsung, Galaxy Note 8’lerin raflarda yerini alacağı tarih olarak da yine Ağustos ayını seçmiş durumda. Lansman’ın Ağustos ayının son haftasına denk gelmesi ve cihazların da yine ağustos ayı içerisinde piyasaya sürüleceği söylentisi düşünüldüğünde, Samsung’un çok kısa süre içinde lojistik çalışmalarına başlayacağının habercisi oluyor. Ağustos ayının son günlerinden, teknoloji devi Samsung’un sıradaki yeni amiral gemisini raflarda görebiliriz.

Yorumlar 8

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Samsung s8 daha tam olarak satış yapamadan Note 8 çıkması biraz garip. Samsung Note8 çıkış tarihi bence daha farklı olarabilir.

  2. Bu da patlamaz umarım diğerleri gibi.Hırs yapıyorlar daha fazla kar için olan bize

Samsung Galaxy Note 8 Çıkış Tarihi!

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap
Secured By miniOrange