Bizimle iletişime geçin

Haber

Sevgiliye Hediye Alışverişi

Sevgiliye Hediye Alma! Sevgilime Hangi Hediyeyi Almalıyım?

Alışveriş nedir?

Alışveriş iki ya da daha fazla kişi arasında gerçekleşen alım-satım sürecidir. Alışverişte alıcı ve satıcı söz konusudur. Alan taraf alacağı ürünün bedelini öder ve malı satın almış olur.

 Hediye nedir?

Kişinin sevdiği, değer verdiği kişiye içinden gelerek ve karşısındaki kişiyi mutlu etmek için aldığı ve manevi değeri yüksek olan şeylerdir. Kişi aile bireylerinden birisine, arkadaşına, akrabasına, sevgilisine kısacası herkese hediye alabilir.

 Sevgiliye Hediye Alışverişi

sevgili-hediye-onerileri

Kişi sevgilisinin nelerden hoşlandığını, nelere merak sardığını, hangi tür ürünleri sevdiğini kısacası sevgilisine dair her şeyi bilir. Bu yüzden kişi sevgilisine hediye alacağı zaman onun karakterini, kişilik özelliklerini, sevdiği ürünleri, hoşuna gidebilecek şeyleri göz önünde bulundurarak hediye seçimi yapmalıdır. Kişi sevgilisinin inançları çerçevesinde hediye seçimi yapmalıdır. Aksi takdirde kırıcı durum söz konusu olabilir. Onun hoşuna gidebilecek türde hediyeler almaya özen göstermelidir. Örneğin futbol tutkunu bir sevgilisi var ise forma, atkı gibi ürünleri hediye ederek sevgilisini mutlu edebilir.

Hediyenin yeri ve zamanı olmadığı için sevgiliye alınacak en küçük bir hediye bile onu oldukça mutlu edebilir ve bu da karşılıklı olarak ilişkinin bağlarını güçlendirir.

Sevgiliye hediye alırken dikkat edilmesi gereken bir başka nokta ise özel günlerdir. Sevgililer günü, yıl dönümü ve doğum günleri özel günler olduğu için unutulmamalıdır. Bu günlerde aşkı simgeleyen ürünler hediye olarak alınabilir. Böylece ilişki bağları güçlenir.

Reklamlar
Tıkla Yorum Gönder

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber

Ali Sürmeli’den Üzücü Haber!

Usta oyuncudan son dakika üzücü haber geldi.

Oyuncu Ali Sürmeli’den üzücü haber geldi. Elazığ’lı Usta oyuncu Ali Sürmeli tedavi altına alındı.

Kurtlar Vadisi Pusu, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi fenomen dizilerde isminden söz ettiren usta oyuncu Ali Sürmeli beyin kanaması geçirdi. Acil olarak ameliyata alınan Sürmeli’nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Okumaya Devam Et

Haber

Netflix Türkiye’de Tekrar 30 Gün Ücretsiz!

Uzun zamandır Netflix 30 günlük ücretsiz deneme süresini Türkiye’de uygulamadan kaldırmıştı. Sonunda beklenen haber geldi!

Netflix daha önce almış olduğu karar ile Türkiye’de 30 günlük deneme süresini kaldırmıştı. Yeni abone olanlar maalesef ilk günden itibaren ücret ödemek zorunda kalıyordu.

Netflix bugünden itibaren tekrar Türkiye’de 30 günlük deneme süresini aktif hale getirdi. Yeni abonelerin faydalanabileceği deneme süresi için daha önce kayıt olduğunuz maili tekrar kullanabilirsiniz.

Mevcut aboneler ise maalesef 30 günlük deneme süresinden faydalanamıyor. İzlemediğiniz diziler var ise, takip etmek için uygun koşulları uzun zamandır bekliyorsanız bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Keyifli seyirler dileriz.

Okumaya Devam Et

Haber

Açıköğretim Yaz Okulu Sınavlarının Nasıl Yapılacağı Belli Oldu!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

acikogretim-yaz-okulu-sinavlari

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim ,İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2019-2020 Dönemi Yaz Okulu sınavlarının hangi şartlar altında yapılacağına dair duyurusunu yayınladı.

AÖF Yaz Okulu sınavlarının daha önce yapılan duyuruda 5 Eylül 2020 de yapılacağı belirtilmişti. Ancak sınavın yüz yüze mi ya da online mi gerçekleşeceğine dair herhangi bir karar verilmemişti. AÖF öğrencileri yaz okulu başvurularını yaptıktan sonra sınavın hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair yapılacak açıklamayı beklemekteydi.

Beklenen Açıklama Geldi!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Almış oldukları her kararda öğrencilerinin yanında olduğunu belirten Erdal, şu açıklamalarını şu şekilde devam ettirdi.

“Bu doğrultuda yürüttüğümüz yoğun çalışmalar sonucunda, yaz okulu sınavlarının online yapılması kararını aldık. Hepinize sağlıklı günler ve başarılar diliyorum.”

Bu açıklama ile binlerce öğrencinin gireceği AÖF yaz okulu sınavları online olarak 5 – 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Okumaya Devam Et

İlgi Odağı İçerikler