Bizimle iletişime geçin

Haber

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

snapchat-hesabi-silme

Snapchat hesabı nasıl silinir? Snapchat telefon numarası silme! Son zamanlarda büyük bir çöküş gösteren snapchat kullanıcı kaybetmeye devam ediyor. Peki snapchat hesabınızı nasıl silebilirsiniz?

Snapchat, onu taklit eden instagram, facebook, whatsapp gibi uygulamalardan sonra popularitesini yitirmeye ve kan kaybetmeye devam ediyor. Özellikle ilk defa Snapchat uygulamasında karşılaştığımız kendini yok eden postlar diğer uygulamalar tarafından da kullanılınca tek tercih olma sebebini yitirdi.

Görsel efekt uygulamaları ve 24 saat içerisinde kendini yok eden gönderileri ile kısa sürede büyük bir başarı sağlayan Snapchat, kendini taklit eden uygulamalar karşısında ayakta kalmaya çalışıyor.

Bir taklit de Snapchat’ten geldi geçtiğimiz günlerde. Instagram uygulamasında yer alan sonsuz döngü özelliğini kullanıcılarına sundu. Bu sayede eklenen gönderiler sonsuz döngü şeklinde izlenilebiliyor. Instagram’ın Boomerang özelliğini aklıllara getirdi tabi ki bu özellik. Bakalım ilerleyen süreç şirketlerin arasında kıyasıya yarış nasıl devam edecek?

Snapchat popülerliğini yitirmesine karşılık bir çok kullanıcı uygulamayı kaldırmakta. Ancak Uygulamayı sildiğinizde Snapchat hesabınız da kapanmış olmuyor maalesef. Hesabınızı silmek için onay vermeniz gerekiyor.

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Snapchat uygulamasını telefonunuzdan kaldırdınız ve hesabınızı da tamamen silmek istiyorsanız gelin birlikte nasıl yapabileceğinize bakalım.

Hesabınızı silmek için buradaki adrese gidiniz!

Açılan pencerede kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra hesabınızı silmek istediğinize emin misiniz diye bir ekranla karşılaşıyorsunuz. Burada da onay verdikten sonra hesabınızın tamamen dondurulduğunu ve 30 gün içerisinde tekrar giriş yapmadığınız takdirde tamamen silineceğini belirten mesajı görmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda bu mesaj kayıt sırasında girmiş olduğunuz mail adresinize de iletilecektir.

30 gün içerisinde hesabınızı silmekten vazgeçerseniz uygulamaya tekrar aynı kullanıcı adı ve şifrenizle girmeniz yeterli olacaktır. Hesabınız silme aşamasından sıyrılıp aktif olarak varlığını devam ettirecektir.

 

Reklamlar
Tıkla Yorum Gönder

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber

Ali Sürmeli’den Üzücü Haber!

Usta oyuncudan son dakika üzücü haber geldi.

Oyuncu Ali Sürmeli’den üzücü haber geldi. Elazığ’lı Usta oyuncu Ali Sürmeli tedavi altına alındı.

Kurtlar Vadisi Pusu, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi fenomen dizilerde isminden söz ettiren usta oyuncu Ali Sürmeli beyin kanaması geçirdi. Acil olarak ameliyata alınan Sürmeli’nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Okumaya Devam Et

Haber

Netflix Türkiye’de Tekrar 30 Gün Ücretsiz!

Uzun zamandır Netflix 30 günlük ücretsiz deneme süresini Türkiye’de uygulamadan kaldırmıştı. Sonunda beklenen haber geldi!

Netflix daha önce almış olduğu karar ile Türkiye’de 30 günlük deneme süresini kaldırmıştı. Yeni abone olanlar maalesef ilk günden itibaren ücret ödemek zorunda kalıyordu.

Netflix bugünden itibaren tekrar Türkiye’de 30 günlük deneme süresini aktif hale getirdi. Yeni abonelerin faydalanabileceği deneme süresi için daha önce kayıt olduğunuz maili tekrar kullanabilirsiniz.

Mevcut aboneler ise maalesef 30 günlük deneme süresinden faydalanamıyor. İzlemediğiniz diziler var ise, takip etmek için uygun koşulları uzun zamandır bekliyorsanız bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Keyifli seyirler dileriz.

Okumaya Devam Et

Haber

Açıköğretim Yaz Okulu Sınavlarının Nasıl Yapılacağı Belli Oldu!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

acikogretim-yaz-okulu-sinavlari

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim ,İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2019-2020 Dönemi Yaz Okulu sınavlarının hangi şartlar altında yapılacağına dair duyurusunu yayınladı.

AÖF Yaz Okulu sınavlarının daha önce yapılan duyuruda 5 Eylül 2020 de yapılacağı belirtilmişti. Ancak sınavın yüz yüze mi ya da online mi gerçekleşeceğine dair herhangi bir karar verilmemişti. AÖF öğrencileri yaz okulu başvurularını yaptıktan sonra sınavın hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair yapılacak açıklamayı beklemekteydi.

Beklenen Açıklama Geldi!

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Açıköğretim sınavlarının hangi şartlar altında gerçekleşeceğine dair twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Almış oldukları her kararda öğrencilerinin yanında olduğunu belirten Erdal, şu açıklamalarını şu şekilde devam ettirdi.

“Bu doğrultuda yürüttüğümüz yoğun çalışmalar sonucunda, yaz okulu sınavlarının online yapılması kararını aldık. Hepinize sağlıklı günler ve başarılar diliyorum.”

Bu açıklama ile binlerce öğrencinin gireceği AÖF yaz okulu sınavları online olarak 5 – 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Okumaya Devam Et

İlgi Odağı İçerikler