Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?


snapchat-hesabi-silme

Snapchat hesabı nasıl silinir? Snapchat telefon numarası silme! Son zamanlarda büyük bir çöküş gösteren snapchat kullanıcı kaybetmeye devam ediyor. Peki snapchat hesabınızı nasıl silebilirsiniz?

Snapchat, onu taklit eden instagram, facebook, whatsapp gibi uygulamalardan sonra popularitesini yitirmeye ve kan kaybetmeye devam ediyor. Özellikle ilk defa Snapchat uygulamasında karşılaştığımız kendini yok eden postlar diğer uygulamalar tarafından da kullanılınca tek tercih olma sebebini yitirdi.

Görsel efekt uygulamaları ve 24 saat içerisinde kendini yok eden gönderileri ile kısa sürede büyük bir başarı sağlayan Snapchat, kendini taklit eden uygulamalar karşısında ayakta kalmaya çalışıyor.

Bir taklit de Snapchat’ten geldi geçtiğimiz günlerde. Instagram uygulamasında yer alan sonsuz döngü özelliğini kullanıcılarına sundu. Bu sayede eklenen gönderiler sonsuz döngü şeklinde izlenilebiliyor. Instagram’ın Boomerang özelliğini aklıllara getirdi tabi ki bu özellik. Bakalım ilerleyen süreç şirketlerin arasında kıyasıya yarış nasıl devam edecek?

Snapchat popülerliğini yitirmesine karşılık bir çok kullanıcı uygulamayı kaldırmakta. Ancak Uygulamayı sildiğinizde Snapchat hesabınız da kapanmış olmuyor maalesef. Hesabınızı silmek için onay vermeniz gerekiyor.

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Snapchat uygulamasını telefonunuzdan kaldırdınız ve hesabınızı da tamamen silmek istiyorsanız gelin birlikte nasıl yapabileceğinize bakalım.

Hesabınızı silmek için buradaki adrese gidiniz!

Açılan pencerede kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra hesabınızı silmek istediğinize emin misiniz diye bir ekranla karşılaşıyorsunuz. Burada da onay verdikten sonra hesabınızın tamamen dondurulduğunu ve 30 gün içerisinde tekrar giriş yapmadığınız takdirde tamamen silineceğini belirten mesajı görmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda bu mesaj kayıt sırasında girmiş olduğunuz mail adresinize de iletilecektir.

30 gün içerisinde hesabınızı silmekten vazgeçerseniz uygulamaya tekrar aynı kullanıcı adı ve şifrenizle girmeniz yeterli olacaktır. Hesabınız silme aşamasından sıyrılıp aktif olarak varlığını devam ettirecektir.

 

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap
Secured By miniOrange