Turkcell Hediye İnternet Paketleri 2018


Turkcell hediye internet paketleri. Bedava internet paketleri Turkcell 2018. Güncel internet paketleri 2018. Hediye internet paketi kampanyaları.

Turkcell’in hediye internet paketleri oldukça ilgi görüyor. Kapsama alanı olarak en büyük alana sahip olan Turkcell, kendi müşterilerini ya da farklı operatör müşterilerine yaptığı kampanyalarla gönülleri kazanmaya devam ediyor. Hediye internet paketleriyle ilgili altta konunun devamında yer alan başlıklar arasında gezerek size en uygun olan internet kampanyasını kolayca tespit edebilir ve hemen kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yeni Turkcell’lilere 8GB Hediye İnternet!

turkcell-hediye-8gb

Numarasını Turkcell’e taşıyan yeni abonelerine tam 8GB internet hediye ediyor. Kendi ailesine katılan yeni aboneler, veya data hattını Turkcell’e taşıyanlar için geçerli olan bir hediye internet kampanyası. Paket 2GB’lık periyotlar ile toplamda ise 4 ay olarak otomatik olarak hattınıza tanımlanmaktadır.

Bu kampanyadan yararlanmak için;

Buraya tıklayarak numaranızı Turkcell’e taşıma veya yeni hat alma işlemlerinizi başarıyla tamamladığınızda, 2 GB internet hediyeniz otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Ayrıca herhangi ekstra bir başvuruya gerek yoktur. İşleminizin tamamlanmasından hemen sonra, 2 GB cepten hediye internetiniz hattınıza tanımlanır ve ardından kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. Paketi iptal etmek için ise, IPTAL AYLIK HEDIYE2GB yazıp 2222’ye ücretsiz olarak mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

BiP’ten Arkadaşını Getirene 1GB Hediye!

bip-arkadasini-getir

BiP Messenger kullanıcıları arkadaşlarını da bu uygulamaya davet ettiklerinde tam 1GB hediye internet kazanabiliyorlar. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Uygulamanın kötüye kullanımını önlemek için resmi olarak mağazalarda yayınlanan sürümlerini telefonunuza yüklemenizde yarar var. Makalenin sonunda yer alan Bip Messenger Nasıl İndirilir? başlığı altındaki linklerden resmi uygulamayı indirebilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanmak için sırasıyla;

  • BiP Messenger uygulaması üzerinden 5 arkadaşınızı davet ederek onlara BiP Messenger uygulamasını indirtip yükletmeniz gerekmektedir.
  • BiP Messenger mobil uygulamasını 5 arkadaşına yükleten her Turkcell abonesi iletilecek olan bilgilendirme SMS’i sonrasında aboneler hattına tanımlanan hediye interneti paketini kullanmaya başlayabilirler.
  • Hediye edilen 1GB internet 30 gün süresince yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Bu paketi iptal etmek isterseniz, IPTAL ARKADASINI GETIR yazıp 2222’ye ücretsiz olarak SMS gönderebilirsiniz.
Otomatik Ödeme Talimatına 2GB İnternet Hediye!

turkcell-otomatik-odeme

Turkcell faturalı hat kullanıcıları faturalarını otomatik ödeme talimatıyla ödediklerinde tam 2GB hediye internet kazanıyorlar. Bu kampanyadan yararlanmak için otomatik ödeme talimatı verip ardından hattınıza yansıyan ilk faturanızı bu talimat ile ödemesini gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Bu kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Hediye İnternet Paketi

turkcell-salla-kazan

Turkcell Hesabım uygulamasını indirerek haftada bir defa telefonunu sallayan Turkcell kullanıcıları 10GB kadar farklı miktarlarda hediye internet paketi kazanma şansını yakalıyor. Bu kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken Turkcell Hesabım uygulamasını indirmek ve haftada bir defa uygulamaya girerek telefonunu sallamak. Turkcell Hesabım uygulamasının resmi mağaza indirme linkini makalemizin sonunda bulabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde her cuma günü hediye kazanabilirsiniz.

Turkcell TL Yükleyene 1GB Hediye İnternet!

Turkcell kullanıcıları, Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden TL yükledikleri takdirde tam 1GB hediye internet kazanıyorlar. Kampanyadan yararlanabilmek için, Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden hattınıza TL yüklemeniz yeterli olacaktır. TL yüklemenizden sonra hattınıza tanımlanan 1GB internet için SMS ile bilgilendirileceksiniz. Bu kampanyadan hattınıza tanımlanan 1GB hediye internetin kullanım süresi 24 saattir.

GNÇ 1GB Hediye İnternet!

gnc-1gb-hediye

26 yaş altındaki Turkcell kullanıcıları her TL yüklediğinde tam 1GB internet kazanıyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için 30 ve üzeri miktarlarda TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Bip Messenger uygulaması içerisinde sol menüde yer alan GNÇ kanalına girdikten sonra GNC1GB yazarak siz de bu kampanyadan hemen yararlanabilirsiniz. Hediye edilen 1GB interneti 30 gün süresince kullanabilirsiniz.

Dergilik Kulananlar 1 GB İnternet Kazanıyor!

Turkcell dergilik uygulamasını indiren herkes tam 1GB internet kazanıyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için uygulama marketlerden Turkcell Dergilik uygulamasını indirip ve giriş yapmanız gerekmektedir. Uygulamaya giriş yaptıktan hemen sonra 1GB internetiniz hattınıza tanımlanmamış olabilir. Bu nedenle uygulamayı kullanmaya devam ediniz. Dergi indirip okumaya devam ediniz. 1GB internetiniz hattınıza tanımlandığında sms ile bilgilendirilirsiniz.

Bip Messenger Nasıl İndirilir?

Bip Messenger ve diğer Turkcell uygulamalarını kesinlikle resmi app mağazalarından indirmelisiniz. Aksi takdirde istemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bip Messenger ve Turkcell Hesabım uygulamasının resmi indirme linkleri aşağıdadır.
IOS Turkcell Hesabım

Android Turkcell Hesabım

IOS BiP Messenger

Android Bip Messenger

İçerik yeni paketler eklendikçe güncellenmektedir…

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Turkcell Hediye İnternet Paketleri 2018

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap

Send this to a friend