Bizimle iletişime geçin

Oyun

Can Sıkıntısına 5 Adet Android Oyun Tavsiyesi

Can Sıkıntısına 5 Adet Android Oyun Tavsiyesi,Can sıkıntısına birebir android oyunları sizler için seçtik. Zaman geçirmek ve uzun süre oynayabilmek için oyun arıyorsanız listemizi kontrol edin.

Boş zamanlarda uğraşacak bir şeyler ararız bazen bulmakta zorlanırız. Günün çoğu zamanında elimizde olan telefonlarımız genellikle can sıkıntımızda imdadımıza yetişir. Ama ara ara telefonlarımızda da uğraşabilecek bir şeyler bulamayabiliyoruz. Can sıkıntısına ve zaman geçirmeye yönelik bire bir 5 adet android oyun tavsiyesiyle oyun arama sorununuza çözüm getiriyoruz.

Pearl’s Peril

pearls-peril-oyun

Olayların gizemini çözmeyi seviyorsanız ve bir olayı çözerken aynı zamanda eğlenmeyi de istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Grafik kalitesi olarak mükemmel hazırlanmış bu oyun sayesinde keyifli vakitler geçireceksiniz. Oyun, oyuncularına şu tavsiyede bulunuyor; ” Bu oyunda hiç kimseye güvenme.” Pearl’s Peril sizi nezaketin kendini açgözlülüğe bıraktığı, aile bağlarının ihanetlerle paramparça olduğu, entrikalar ve aşklarla dolu bir döneme alıp götüren nefes kesici güzellikte oyun. Yüzlerce gizli nesne sahnesinde arkadaşlar edinip, aşkı yaşamak ve ipuçlarını bulmak için oyunu hemen oynamalısınız.

Google Play Store Bağlantısı : Pearl’s Peril: Gizli Nesne

A Word Kelime Oyunu

a-word-oyun

Kelime oyunlarını seviyorsanız bu oyun sizi klasik oyunlardan sıyırarak uzun süre oynamanızı sağlayacak türden. A Word klasik kelime oyunlarının tam tersine oyuncularına daha karmaşık ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatıyor. Oyundaki amaç, altıgen harflerden oluşan bulmacalar içerisinde yukarıda verilen konuya uygun kelimeleri bulmak. Kelimeler buldukça çeşitli rozetler ve puanlar toplayabiliyorsunuz.

Aynı zamanda A Word ile kelime oyunu ile kelime avlayıp, zeka ve beyin egzersizi yapabilirsiniz. A Word Kelime Oyunu, oyuncularına ilerledikçe zorlaşan tam 1000 farklı bulmaca ve binlerce gizlenmiş kelime sunuyor.

Google Play Store Bağlantısı : A Word Kelime Oyunu (Türkçe)

Final Fantasy XV: A New Empire

final-fantasy-oyun

İlk olarak bilgisayar oyunu olarak yapılan ve çok beğenilen oyunun nihayet android versiyonu da yapıldı. Yayınlandığı günden beri çok beğenilen ve sürekli oynana bu oyun uzun süre oyun severleri kendisine bağlıyor.

Bu yepyeni mobil strateji oyunu ile fantezi dünyasında kendinize ait olan fantastik maceranın kahramanı olun! Kendi krallığını kurup, güçlü büyüleri keşfetip ve arkadaşlarınla birlikte bölgene hükmet!

Google Play Store Bağlantısı : Final Fantasy XV: A New Empire

Roll the Ball: Slide Puzzle

roll-the-ball-oyun

Zeka oyunlarını seviyorsanız bu oyun da tam size göre. Puzzle mantığında parçaları kaydırarak topu verilen hedefe ilerletmeniz gerekiyor. İlerledikçe zorlaşan ve eğlence düzeyi artan oyunun sahip olduğu bir kaç özellik şöyle.

• Kaydırmalı Bulmacalar, Hiç durmayın!
• Bulmaca Oyunları, Düşünerek eğlence.
• Zeka Oyunları, Kendinizi sınayın. Beyninizi çalıştırın.
• Kaçış Oyunları, Dışarı kaçabilir misiniz? Hadi o zaman.
• Saklı Eşya Oyunları,Saklı yolu bulun.
• Fizik Bulmacaları, Fizik odaklı oyunlar.
• Eşleştir-3 Bulmacası, Öğrenmesi kolay ama uzmanlaşması zor.
• Eski Oyunlar, Klasiklere saygı kuşağı
• Dönüşü Yönet, Dönme Oyunları.
• Sınavlara hazırlık & Özel ders, İşleyen demir ışıldar. Zekanızı devreye sokmak için beyninizi eğitin.
• Ailece Bulmaca Oyunları, Oyunun tadını ailenizle birlikte çıkarın.

Google Play Store Bağlantısı : Roll the Ball: slide puzzle

Piano Tiles 2™

piano-tiles-oyun

Parmaklarınıza güveniyorsanız bu oyunu mutlaka indirmelisiniz. Piyano çalabilmeyi ister misiniz? Bu oyunla herhangi bir bilginiz ve deneyiminiz olmasa dahi kolayca güzel parçaları siz icra edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken müziğin akışına kendinizi bırakmak ve siyah piyano tuşlarına parmaklarınızı dokundurmak. Merak etmeyin her dokunuşunuz mükemmel melodiler ortaya çıkaracak. Parmaklarınızı bazen hızlı kullanmanız gerekebilir. Performansınıza göre oyun sonunda puanınızı da görebilirsiniz.

Google Play Store Bağlantısı : Piano Tiles 2™

Reklamlar
3 Yorumlar

3 Comments

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Oyun

En Popüler Aksiyon Oyunları

populer-aksiyon-oyunlari

Oyun, En Popüler Aksiyon Oyunları

Oyun, insanın vaktini hoş geçirmesine, eğlenmesine yarayan bir eğlence aracıdır. Oyun kavramı çok geniş anlamlara yayılabilir, çünkü oyunlarla eğlenceden çok duygusal bağ kuran insanlar vardır. Oyunların oynanabileceği çeşitli platformlar vardır. Bilgisayarda, Konsolda, Tablet ve telefonlarda her platformun kendine özel olduğu oyunlar oynayabilirsiniz. Aksiyon, Macera, Strateji, Yarış vb. çeşitli oyun kategorileri bulunmaktadır.

 Aksiyon Oyunları

El göz koordinasyonun, reflekslerinizin önemli olduğu ve bu zorluklarda kazanmaya çalıştığınız zorlu bir oyun türüdür. Bu türün en çok bilinen alt türleri dövüş, nişan oyunlarıdır.

Nişan oyunları günümüzde çok popülerdir ve profesyonel olarak oynayan kişilerde vardır. Ayrıca oyunu profesyonel derecede oynayan kişiler arasında da turnuvalar yapılmaktadır. Bu kategoride çok popüler milyonların oynadığı oyunlar bulunmaktadır.

 Counter Strike

counter-strike-aksiyon

Popüler oyun ilk yayınlandığı 2000 senesinden bu yana yıllar boyu büyük bir popülerlikle milyonlar tarafından oynanmıştır. Son çıkan oyunu Counter Strike Global Offensive 20 milyon oyuncuya ulaşmış E-sporun en büyük oyunlarından biri olarak yerini almıştır. FPS modunda olan oyun tamamıyla nişancılık üzerine kurulmuştur. Multiplayer modu ile gerçek oyuncular ile oynanır. Oyuncunun amacı Anti-teröristler ve Teröristlerin bir harita üzerinde bir birleriyle savaşarak, bir takımın diğer takımdaki herkesi öldürerek oyunu kazanmasıdır. Oyun PC platformunda oynanmaktadır.

 Call of Duty

call-of-duty-aksiyon

2003 de çıkan Call of Duty ve 2017 de çıkan Call of Duty World at War 2 çıkışına kadar süren 14 yıllık bir oyun serisidir. FPS modda oynanan oyun genel aksiyon oyunları gibi reflekslerinize bileğinize ve el göz koordinasyonunuza dayalıdır. Her çıkan oyun çeşitli senaryolar ile oynanmaktadır.

Ayrıca Multiplayer seçeneği ile de oynanabilmektedir. Her FPS oyunu meraklısı kişi tarafından oynanması gereken aksiyon kategorisinde büyük yer almış bir oyundur. PC ve Konsol platformlarında oynanmaktadır.

Okumaya Devam Et

Oyun

İnternetten Para Kazandıran Oyunlar

Artık online bölümü olan her oyun bir para kazanma niteliğine sahiptir.

İnternetten Online Olarak Para Kazandıran Oyunlar

Teknoloji Ve Oyun

Teknolojinin gelişmesi ile artık bilgisayarların özelliklerinin artması oyunların çok daha gerçekçi olmasından sonra oyun pazarında çok yüksek derece bir satış fazlalığı olmuştur. Oyunlar genelde genç ve çocuklara hitap eder. Oyunlarda çok önemli bir yer edinen online oynama sistemi oyuncular tarafından çok iyi benimsenip kabul görmüştür. Büyük oyun firmaları online pazarındaki artış ve geliri de hesaba katarak bu pazara dahil olmuşlardır. Artık online bölümü olan her oyun bir para kazanma niteliğine sahiptir.

 Online Oyunla Para Kazanma Yöntemleri

Online oyunlar ile para kazanmanın çok fazlaca yolları vardır. Bunlardan ilki yüksek levellere ulaşarak oyun içinde geliştirilen karakterin para karşılığı başkasına satılmasıdır. Bir başka yöntem de online oyunda çok iyi olduğunu düşünen kişilerin online turnuvalara katılarak para kazanmalarıdır. Öyleki online turnuvaların gelir getirisi çok yüksektir. Oyun içi silahlar veya itemlerin kalitesi level seviyeleri yüksek olursa bu silahlar ve itemler internet üzerinden satılabilir. Online oyunlarda genel olarak paket açılımları mevcuttur. Paket açmak ücretli olduğu gibi içerisinden çıkacak çok değerli eşyaları satarak çok daha fazla para kazanılabilir.online-oyunlarla-para-kazanma-yontemi

Oyun pazarının alıcısı çok olduğu için oyunları artık ticarete dökmek de çok makuldür. En çok para kazandıran oyunlar ise Cs Go, Fifa, Mine Craft, Knight Metin 2 gibi online oyunlardır. Oyun pazarını sallayan online pazarı oyunlarda rekabeti arttırmayı başararak bir devrim oluşturmuştur.

Okumaya Devam Et

Oyun

Korsan Watch Dog’s Oynayanların Başı Dertte!

watch-dogs-korsanlari-yandi

Korsan Watch Dog’s, Korsan Watch Dog’s oyuncularının başı yandı, Watch Dog’s korsan oyuncuları hiç beklemedikleri sıkıntı ile karılaştı

Watch Dogs’u korsan olarak Torrent’ten yükleyen oyuncular hiç bilmedikleri bir tuzağa yakalandılar! İşte Watch Dogs’u korsan olarak oynayan oyuncuların başına gelenler…

Oyun daha çıkmadan hemen önce kırılarak Torrent indirme sunucularına düşmüştü hatırlarsanız. Watch Dogs, korsan sunuculardan indirilirken beraberinde Bitcoin virüsü ile geliyor. Oyun içerisinde birçok şebekeyi hacklediğiniz, çok yetenekli bir hacker olduğunuz Watch Dogs’u oynadığı için hacklenmek, şu sıralar oyunu yasa dışı yollardan (torrent vb. indirme siteleri) edinen oyuncuların maruz kaldığu ironik bir durum.

Oyun içerisine yerleştirilen Bitcoin virüsü, bilgisayarınızın işlemci ve grafik performansını iliklerine kadar sömürerek hackerların sizin haberiniz olmadan kolay yoldan para kazanmasını sağlıyor. Torrent sunucularında oyunun en çok seed edilen versiyonunun söz konusu virüse sahip olduğu iddialar arasında. Bilgisayarınızın bütün kaynaklarını data mining denilen veri madenciliği için kullanan Bitcoin virüsü, PC’lerin mavi ekran hatası vermesine, aşırı güç tüketimine ve kararsız bir şekilde çalışmasına sebep oluyor.

Watch Dog’s’u herkesten önce oynamak ve bunu yaparken de para harcamak istemeyen şanssız oyun korsanları fena halde hacklenmiş durumda. Söz konusu Bitcoin virüsünün adı ise winlogin.exe. Ancak bu dosya, gerçekte bir sistem dosyası olan winlogon.exe ile kesinlikle karıştırılmamalı.

watch-dogs-hack

Bitcoin Virüsünden Nasıl Kurtulurum?

Virüsün bulunduğu konum tam olarak şöyle: C:\\Users\\[Kullanıcı Adınız]\\AppData\\Roaming\\OaPja\\  Burada winlogin.exe ve ltc.exe adında iki mining uygulaması bulunuyor ve bu uygulamalar çalıştığında işlemci ve grafik kartı kullanımı normalin üstüne çıkıyor. Bilgisayarınız neredeyse kullanılamaz hale geliyor ve aşırı miktarda güç tüketiyor.

Virüsten kurtulmak için Görev Yöneticisi’ni açıp söz konusu işlemleri sonlandırmanız ve yukarıda konumunu belirttiğimiz dosyaları da silmeniz yeterli. Yine de bilgisayarınızda Norton Security veya Kaspersky Internet Security gibi güvenlik yazılımlarımının ücretli bir sürümünü bulundurmanızı ve korsan oyunlardan kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca Windows 10 kullanıyorsanız Windows Defender’i de sürekli güncel tutmanız her zaman yararınıza olacaktır.

 

Okumaya Devam Et

İlgi Odağı İçerikler