Can Sıkıntısına 5 Adet Android Oyun Tavsiyesi


Can Sıkıntısına 5 Adet Android Oyun Tavsiyesi,Can sıkıntısına birebir android oyunları sizler için seçtik. Zaman geçirmek ve uzun süre oynayabilmek için oyun arıyorsanız listemizi kontrol edin.

Boş zamanlarda uğraşacak bir şeyler ararız bazen bulmakta zorlanırız. Günün çoğu zamanında elimizde olan telefonlarımız genellikle can sıkıntımızda imdadımıza yetişir. Ama ara ara telefonlarımızda da uğraşabilecek bir şeyler bulamayabiliyoruz. Can sıkıntısına ve zaman geçirmeye yönelik bire bir 5 adet android oyun tavsiyesiyle oyun arama sorununuza çözüm getiriyoruz.

Pearl’s Peril

pearls-peril-oyun

Olayların gizemini çözmeyi seviyorsanız ve bir olayı çözerken aynı zamanda eğlenmeyi de istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Grafik kalitesi olarak mükemmel hazırlanmış bu oyun sayesinde keyifli vakitler geçireceksiniz. Oyun, oyuncularına şu tavsiyede bulunuyor; ” Bu oyunda hiç kimseye güvenme.” Pearl’s Peril sizi nezaketin kendini açgözlülüğe bıraktığı, aile bağlarının ihanetlerle paramparça olduğu, entrikalar ve aşklarla dolu bir döneme alıp götüren nefes kesici güzellikte oyun. Yüzlerce gizli nesne sahnesinde arkadaşlar edinip, aşkı yaşamak ve ipuçlarını bulmak için oyunu hemen oynamalısınız.

Google Play Store Bağlantısı : Pearl’s Peril: Gizli Nesne

A Word Kelime Oyunu

a-word-oyun

Kelime oyunlarını seviyorsanız bu oyun sizi klasik oyunlardan sıyırarak uzun süre oynamanızı sağlayacak türden. A Word klasik kelime oyunlarının tam tersine oyuncularına daha karmaşık ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatıyor. Oyundaki amaç, altıgen harflerden oluşan bulmacalar içerisinde yukarıda verilen konuya uygun kelimeleri bulmak. Kelimeler buldukça çeşitli rozetler ve puanlar toplayabiliyorsunuz.

Aynı zamanda A Word ile kelime oyunu ile kelime avlayıp, zeka ve beyin egzersizi yapabilirsiniz. A Word Kelime Oyunu, oyuncularına ilerledikçe zorlaşan tam 1000 farklı bulmaca ve binlerce gizlenmiş kelime sunuyor.

Google Play Store Bağlantısı : A Word Kelime Oyunu (Türkçe)

Final Fantasy XV: A New Empire

final-fantasy-oyun

İlk olarak bilgisayar oyunu olarak yapılan ve çok beğenilen oyunun nihayet android versiyonu da yapıldı. Yayınlandığı günden beri çok beğenilen ve sürekli oynana bu oyun uzun süre oyun severleri kendisine bağlıyor.

Bu yepyeni mobil strateji oyunu ile fantezi dünyasında kendinize ait olan fantastik maceranın kahramanı olun! Kendi krallığını kurup, güçlü büyüleri keşfetip ve arkadaşlarınla birlikte bölgene hükmet!

Google Play Store Bağlantısı : Final Fantasy XV: A New Empire

Roll the Ball: Slide Puzzle

roll-the-ball-oyun

Zeka oyunlarını seviyorsanız bu oyun da tam size göre. Puzzle mantığında parçaları kaydırarak topu verilen hedefe ilerletmeniz gerekiyor. İlerledikçe zorlaşan ve eğlence düzeyi artan oyunun sahip olduğu bir kaç özellik şöyle.

• Kaydırmalı Bulmacalar, Hiç durmayın!
• Bulmaca Oyunları, Düşünerek eğlence.
• Zeka Oyunları, Kendinizi sınayın. Beyninizi çalıştırın.
• Kaçış Oyunları, Dışarı kaçabilir misiniz? Hadi o zaman.
• Saklı Eşya Oyunları,Saklı yolu bulun.
• Fizik Bulmacaları, Fizik odaklı oyunlar.
• Eşleştir-3 Bulmacası, Öğrenmesi kolay ama uzmanlaşması zor.
• Eski Oyunlar, Klasiklere saygı kuşağı
• Dönüşü Yönet, Dönme Oyunları.
• Sınavlara hazırlık & Özel ders, İşleyen demir ışıldar. Zekanızı devreye sokmak için beyninizi eğitin.
• Ailece Bulmaca Oyunları, Oyunun tadını ailenizle birlikte çıkarın.

Google Play Store Bağlantısı : Roll the Ball: slide puzzle

Piano Tiles 2™

piano-tiles-oyun

Parmaklarınıza güveniyorsanız bu oyunu mutlaka indirmelisiniz. Piyano çalabilmeyi ister misiniz? Bu oyunla herhangi bir bilginiz ve deneyiminiz olmasa dahi kolayca güzel parçaları siz icra edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken müziğin akışına kendinizi bırakmak ve siyah piyano tuşlarına parmaklarınızı dokundurmak. Merak etmeyin her dokunuşunuz mükemmel melodiler ortaya çıkaracak. Parmaklarınızı bazen hızlı kullanmanız gerekebilir. Performansınıza göre oyun sonunda puanınızı da görebilirsiniz.

Google Play Store Bağlantısı : Piano Tiles 2™

Yorumlar 3

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Gerçekten bu oyunların hepsini indirdim. Otobüste felan vakit iyi geçiyor. Daha yeni güncellemeler bekliyoruz

  2. oyalanmak amaçlı oyun arıyordum iyi denk geldi. hemen hemen hepsini indirdim özellikle ”Final Fantasy XV: A New Empire” şiddettle tavsiye ederim süper oyun teşekkürler öneriniz için.

  3. bu oyunlardan bazıları iosda yok ya keşke olsaydı canım gerçekten acayip sıkılıyor ve iosda pek fazla bir oyun seçeneği yok bana göre

Can Sıkıntısına 5 Adet Android Oyun Tavsiyesi

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap

Send this to a friend