Ofisinize Farklı Bir Hava Katmak İçin 5 Öneri


Ofisinize farklı hava katmanızda size yardımcı oluyoruz

Değişimin altın devrinde olduğu günümüzde ilgi ve ihtiyaçlarımız da sürekli bir değişim ve gelişim içinde. Bu süreğen değişime alışmış olan bizler çalışma ortamlarımızda da bunu sürdürmek istiyoruz. Çalışma ortamlarımız yalnızca işimizi yaptığımız ortamlar olmaktan çıkıp bizim farklı ihtiyaçlarımızı karşılayabileceğimiz ve kendimizi yansıtabileceğimiz ortamlar neden olmasın? Ofis ortamında çalışanlar için çalışma ortamınızda farklı bir atmosfer yaratacak ve çalışmak dışındaki ihtiyaçlarınızı da giderebileceğiniz önerilerimizi paylaşalım istiyoruz.

Ofislerinizi Renklendirin

ofisinizi-renklendirin

Ofisinizdeki sıkıcı atmosferden bunaldı iseniz bu işinize de aksetmeye başlayacaktır. Bu sıkıcılıktan sıyrılmanın en kolay yolu ofisinizi biraz renklendirmek olabilir. Duvarlarınızın rengini değiştirmek, hoş tablolar asmak, çalışma masanıza farklı objeler yerleştirmek, çok amaçlı dekoratif ürünler kullanmak size yardımcı olabilir.

Paylaşarak Çoğalın

paylasin-cogalin

Çalışma arkadaşlarınız ile paylaşımınızı artıracak bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz bir pano veya yazı tahtası edinebilirsiniz. Kitaplarınızı takas edebileceğiniz bir kitaplık oluşturabilirsiniz. Yaratıcılığınız çok daha fazlasını getirecektir.

Ev Sıcaklığında

ev-sicakliginda-ofis

​​​​​Ofisinize minik bir mutfak oluşturabilirsiniz. Bu mutfakta hem kendiniz hem arkadaşlarınız için ikramlar hazırlayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinize olumlu yansımaları olacaktır. Ayrıca size ev ortamının sıcaklığını da getirecektir.

Eğlenmeden Olur Mu?

eglenmeden-olur-mu

Ofisinizde boş zamanlarınızı eğlenceli hale getirmeniz, işinizin stresini bir yana bırakmanız mümkün. Bunu için bir oyun alanı oluşturmaya ne dersiniz? Ne oyunu dediğinizi duyar gibiyim. Tavla, satranç ve kelime oyunlarını denemenizi tavsiye ederiz. Oyunları çeşitlendirmek sizin elinizdedir.

Hobilerinizi Es Geçmeyin

hobilerinizi-esgecmeyin

Çoğumuzun ilgilenmekten hoşlandığı ama işinden ötürü vakit ayıramadığı uğraşları vardır. İşimizden arta kalan vaktimizi neden bu uğraşlara ayırmayalım? Ofisinizde sevdiğiniz enstrümanınız ile meşgul olmanız, resim yapmanız, gazete haberleri biriktirmeniz, dergi okumanız, fotoğraf çekmeniz hoş vakit geçirmenizi ve zihninizin dinginleşmesini sağlayacaktır. Şimdiden ofisinizde bir hareketlilik görür gibiyiz.

 

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ofisinize Farklı Bir Hava Katmak İçin 5 Öneri

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap

Send this to a friend