Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya


Erkeklerin Dolabında Olmazsa Olmaz 10 Eşya!

Erkekler dolaplarında bulunan eşyalara kadınlar kadar dikkat etmezler. Fakat mutlaka bulundurmaları gerektiği eşyalar da bulunmadığında birçok sıkıntıya düşerler. Her erkeğin olmazsa olmaz, dolaplarında olması gereken eşyalar vardır. Peki, bu eşyalar nelerdir?

1-Kot Pantolon

kot-pantolon-erkek

Her an her yerde giyilebilen kot pantolon bir erkeğin olmazsa olmaz giyim parçalarından bir tanesidir. Bir erkeğin dolabında en az 3 farklı renk kot pantolon ve bunlara uyumlu ceketler bulunması, hayat kurtarıcılık yapabilir.

2- Beyaz Gömlek

beyaz-gömlek-erkek

Beyaz gömlek resmi işlerin, düğünlerin, nişanların, davetlerin kısacası birçok günün en sık tercih edilen kıyafetidir. Bir erkeğin dolabında beyaz gömlek eksiği birçok zaman sıkıntı çıkartabilir.

3- Deri ceket

deri-ceket-erkek

Özellikle son yıllarda moda olan deri ceket de kombinlerin ayrılmaz parçası haline geldi. Şık bir kombin için bir erkeğin dolabında deri ceket bulundurması da her zaman her yerde giyebileceği bir ceket bulundurması demek oluyor.

4- Blazer ceket

blazer-ceket-erkek

Blazer ceketler, resmi yerlerde de tercih edilebileceği gibi sportif kıyafetlerle de tercih edilebilen ve şık ceketlerdendir. Bir kot pantolon üstüne de tercih edilebilir bir kumaş pantolon üstüne de tercih edilebilir. Bu nedenle bir erkeğin olmazsa olmazıdır.

5- Kravat – Kemer

kravat-kemer

Her erkeğin dolabında renk renk ve birbiri ile uyumlu kravat ve kemere ihtiyacı vardır. Kravat ve kemer bir erkeğin olmazsa olmazıdır.

6- Eşofman

esofman-takimi

Her erkeğin dolabında birkaç tane eşofman bulunması, gerek sabah sporu gerek diğer sporlar için lazım olabilecek bir kıyafettir.

7- Saat

kol-saat-erkek

Erkekte vazgeçilmez olan takılardan biri saattir. Çeşitli saatlerin olması günlük hayatta ve resmi hayatta erkeklere şık bir görünüm sağlayacağından bir erkeğin dolabında olmazsa olmazıdır.

8- Takım Elbise

takim-elbise-erkek

Resmi törenlerde giyilebilecek bir takım elbisenin, ona uyumlu ayakkabı ve kemeri ile birlikte kesinlikle erkeğin dolabında bulunması gerekir.

9- Renkli gömlekler

renkli-gomlek-erkek

Özellikle 3-4 tane renkli gömleğin bir erkeğin dolabında olması oldukça önemlidir. Gömlek erkeği şık ve olgun gösteren bir giysi özelliği taşır. Birçok yerde tercih edilebilen gömleklerden dolapta bulunması gerekir.

10- Kumaş Pantolon 

kumas-pantolon-erkek

Gömlek ve kravatlarla uyumlu 3-4 renk kumaş pantolon bulundurmakta oldukça önemlidir.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap

Send this to a friend