Hangi Burç Hangi Mesleğe Yatkındır?


hangi-burc-hangi-meslege-yatkindir

Astroloji Meslek Seçiminde Etkili Mi? Hangi Burç Hangi Mesleğe Yatkındır?

Burçlar insan yaşamını yakinen etkilemekte olup, kişilerin başarılı olabilecekleri meslekler hakkında da astroloji uzmanları öngörü sunabilmektedir.

 Burçlara Göre Meslekler

Dilerseniz şimdi tüm burçlara göre en uygun mesleklere birlikte göz atalım. Tabii ki de aşağıda yer alan meslekleri yapma zorunluluğu yoktur. Fakat; burcunuzun size olan etkisiyle başarılı olabileceğiniz meslek dallarında fikir sahibi olabilirsiniz.

Koç Burcu

koc-burcu-meslek

Koç burcu, önder olmayı ve emir vermeyi sevdiklerinden dolayı yönetimin kendi elinde olmasını ve açık ortamlarda özgür çalışmayla başarı kazanır. Askerlik, siyaset, gazetecilik, sporla ilgili işler burca uygun mesleklerdir.

Boğa Burcu

boga-burcu-meslek

Boğa burcu, ciddi, kararlı ve sabırlı olan bir burçtur. Bundan dolayı bankacılık, saatçilik, mimarlık, heykeltıraş meslekleri dikkat ve özen gerektirdiğinden burcun meslekleridir.

İkizler Burcu

ikizler-burcu-meslek

İkizler burcu, hareketli yaşam tarzı sever ve sürekli araştırma, koşuşturmak isterler. Reklamcılık, öğretmenlik, muhabirlik ve spikerlik burca uygun mesleklerdir.

Yengeç Burcu

yengec-burcu-meslek

Yengeç burcu, muhafaza etmek, koruyup kollamak, para tasarrufu sağlamak burcun baskın özellikleridir. Hasta bakıcılık, hemşirelik, kreş yöneticiliği işleri uygundur.

Aslan Burcu

aslan-burcu-meslek

Aslan burcu, dikkat çekmeyi sever ve organizasyonları düzenlemek burcun karakterlerindendir. Müdür, direktör, komutan ve müfettişlik burcun mesleklerindendir.

Başak Burcu

basak-burcu-meslek

Başak burcu, detaycı bir burçtur. Titizlik, gözlemcilik burcun baskın özelliklerindendir. Eleştirmenlik, temizlik işleri, tıp dalları, bulmaca yazarlığı bu burcun başarılı olacağı mesleklerdir.

Terazi Burcu

terazi-burcu-meslek

Terazi burcu, denge ve adalete önem verir. Güzel sanat ve müzik alanında başarılı olurlar. Şairlik, sanatçılık, estetik, güzellik uzmanlığında başarılı olurlar.

Akrep Burcu

akrep-burcu-meslek

Akrep burcu, gizem ve analizcilik en baskın özelliğidir. Polis, dedektiflik, arkeoloji, astroloji, medyumluk burcun başarı sağlayacağı meslek dallarıdır.

Yay Burcu

yay-burcu-meslek

Yay burcu, hedefe kesin olarak odaklanır ve çevresindeki herkesi amaç uğruna teşvik ederler. Voleybol, spor dalları, öğretim görevliliği yeni eğitimcilik, siyaset burcun başarı alanlarıdır.

Oğlak Burcu

oglak-burcu-meslek

Oğlak burcu, sabırlı, disiplinli, otoriter kişilerdir. Kurallara uyar ve asla taviz vermezler. Müdür, şeflik, idarecilik, askerlik, mühendislik uzmanlık alanları olabilir.

Kova Burcu

kova-burcu-meslek

Kova burcu, ileri görüşlü yenilikçi burçlardır. Teknoloji uzmanları, bilim insanları, uzay ve havacılık, bilgisayar ve teknoloji alanlarıdır.

Balık Burcu

balik-burcu-meslek

Balık burcu, hayal gücü yüksek, yardımsever kişilerdir. Din görevlisi, öğretmen, dans, bale eğitmenliği, doktor burcun meslekleri arasındadır.

Yorumlar 4

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Ben koçum ama doktor olucam tmm doğru yada yanlış olabilir ama ben doktor hayvan doktoru ve insan doktoru olucam )♧ve olmaktan vazgecmem ikna etseler bile gecmem

Hangi Burç Hangi Mesleğe Yatkındır?

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap

Send this to a friend