Kadınlar Uzun Mu Sever Kısa Mı?


kadinlar-uzun-mu-sever-kisa-mi

Ülkemizde cinsellik bir tabu olarak görüldüğü için bu sorunun doğru cevabını eşinizden bile duyamayabilirsiniz. Konuya erkekler açısından baktığımızda önemli olan işlevi sözüne kadınlarımız erkeklerimizi inandırmışlardır. Ancak İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre aldatan kadınların aldatma sebepleri partnerinin cinsel organının yeterli uzunlukta olmadığından kaynaklandığını belirtmektedir.

           Kadın için ülkemizde de durum pek farklı değildir, cinselliği tabu olarak görmekten çıkmış fikirlerini söylediğinde toplum ne der baskısına kulak asmayan kadınlar uzun olanı sevdiklerini ve arzuladıklarını açıkça belirtmektedirler. Ancak uzun olmasının da bazı dezavantajları olduğunu aynı araştırma sonucu ortaya koymuştur. Zira uzun olan organın tam sertlik sağlaması ya da uzun süre bir sertlik sağlayamaması kadın partneri çileden çıkartmaktadır.

Kısa Organ Neden İstenmez

kisa-organ-sevilmez

Kadınların uzun mu sever, kısa mı? Sorusuna ters açıdan bakacak olursak kısa olanın sevilmeme sebeplerini araştırmak gerekmektedir. Zira organı kısa olan erkeğin özgüveni düşük olduğu için kısa organını dahi kullanamama gibi bir sorunlar karşı karşıya kaldıkları belirtilmektedir. Kaldı ki he özgüvensiz bir ilişkinin olması hem de organın yeterli uzunlukta olmaması kadının nirvanaya çıkmasını sağladığı söylenemez.

Kadınlardan bu soruya doğru cevaplar vermesi bekleniyorsa at sahibine göre kişner atasözünü hatırlamak gerekmektedir. Kadınına kendisini ifade etme hakkı tanıyan partner kadının ne istediğini bilirse en azından çözüm bulma noktasında bir adım atılmış olacaktır.

Yönelim

kadinlarin-yoneldigi-erkekler

Evli bireyler arasında kadın partnere fikirlerini ifade etme hakkı verildiğinde kadın yeterli rahatlığa ulaştığında uzun mu, kısa mı? Sorusunun cevabını verecektir. Bu cevabın da ötesinde eğer kadın yeteri kadar tatmin olmuyorsa tatmin olabileceği fantezisini açığa vurarak arzuladığını itiraf edecektir. Günümüzde evli çiftler arasında bu tarz fanteziler artmaktadır. Kadını mutlu edemeyen erkek mutlu olması için kendi eliyle kadına bu fırsatı sunmakta hatta kadının mutluluğuna canlı bir şekilde şahit olmak istemektedirler.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kadınlar Uzun Mu Sever Kısa Mı?

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap

Send this to a friend