Sevgilinizi Mutlu Edebilecek 5 İlginç Aktivite


sevgilinizi-mutlu-edecek-aktiviteler

Sevgilinizi mutlu edebilecek birlikte yapmanız gereken beş aktivite…

İlişkilerde karşımıza çıkan en büyük sorunlardan bir tanesi de belirli bir zaman geçtikten sonra ilişkinin monoton hale gelmesidir. En başta karşılıklı olarak çiftlere yeten faaliyet veya etkinlikler belirli bir zaman sonunda rutine binip ilişkideki heyecanın kaybolmasına sebebiyet verebilmektedir. İlişkinizi her zaman taze tutmak, âşık olduğunuz kişi ile farklı farklı etkinliklerde bulunmak emin olun ki ilişkinizi çok farklı bir boyuta taşıyacaktır. Sevgilinizin ilgisini çekebilecek 5 aktivite tavsiyesine birlikte göz atalım.

Beraber Yemek Hazırlayın

sevgilinizle-birlikte-yemek-yapin

İkinizin de sevdiği bir yemeği belirleyip beraber hazırlayabilirsiniz. Sohbet ederken birlikte bir şeyler hazırlamak eğlenceli olabilir.

Kamp Yapın, Yıldızları İzleyin

sevgilinizle-kamp-yapin

Bir sahil kenarında veya bir kamp alanında baş başa zaman geçirmek, şehrin gürültüsünde uzak kalmak ve sadece birbirinizi dinleyip yıldızları seyretmek muhteşem olabilir.

Birlikte Bir Kursa Yazılın

sevgilinizle-kursa-yazilin

Karşılıklı olarak ilgi duyabileceğiniz bir konuda kursa yazılabilirsiniz. Bu sayede hem birbirinizle değişik dakikalar geçirebilir hem de yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Örneğin bir dans kursu, bir el sanatları kursu veya bir enstrüman kursu sevgilinizin ilgisini çekebilir.

Sevgilinizi Futbol veya Basketbol Maçına Götürün

sevgilinizle-birlikte-mac-izleyin

Erkek arkadaşınızın tuttuğu takımın maçına bilet alarak ona sürpriz yapabilirsiniz. Maça gitmek onu her zaman mutlu edecektir. Diğer taraftan birçok bayan futbol veya basketbol maçının atmosferini bilmeyebilir. Bu yüzden kız arkadaşınızı maça götürmek ikiniz açısından da unutulmayacak bir anı olabilir.

Seyahat Planlayın

sevgilinizle-seyahat-plani-yapin

Yeni yerler görmek, yeni şeyler keşfetmek her zaman eğlenceli olabilir. Sizin de daha önce gitmediğiniz bir yere günübirlik gitmek veya birkaç gün kaçamak yapmak ikinize de iyi gelecektir.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sevgilinizi Mutlu Edebilecek 5 İlginç Aktivite

Giriş Yap

Captcha!

reset password

Geri
Giriş Yap
Secured By miniOrange

Send this to a friend